Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze CGC otrzymało nagrodę za wysoką sprzedaż rozwiązań TETRA

CGC otrzymało nagrodę za wysoką sprzedaż rozwiązań TETRA

Consolidated Gulf Company (CGC), wiodący konglomerat zajmujący się technologią i inżynierią, otrzymał od firmy Sepura nagrodę za „największy postęp w sprzedaży rozwiązań TETRA”. Firma ogłosiła ten werdykt podczas Konferencji Partnerów Sprzedaży Pośredniej, którą niedawno zorganizowała w Hiszpanii.

Anil Mahajan, dyrektor ds. operacyjnych CGC odebrał nagrodę z rąk Emanuele’a Algieri, dyrektora sprzedaży regionalnej w firmie Sepura. Był przy tym obecny również Gabriel D’mello, asystent dyrektora generalnego Działu Rozwoju Biznesu w CGC.

Anil Mahajan wyraził radość z tego wyróżnienia. „Ta nagroda stanowi świadectwo naszego zaangażowania w doskonalenie sprzedaży i obsługi. Jest to potwierdzenie wiodącej pozycji CGC i naszej wzrastającej od siedmiu lat skuteczności sprzedaży w obszarze łączności radiowej TETRA w Katarze. Jesteśmy dumni z tego, że służymy 300 klientom o szczególnym znaczeniu i około 12 tysiącom użytkowników końcowych naszym obszernym zestawem radiotelefonów i aplikacji TETRA. Lista naszych usatysfakcjonowanych klientów obejmuje służby ratunkowe i agencje bezpieczeństwa, przedsiębiorstwa naftowe i gazowe, transportowe, lotnicze, budowlane oraz przedsiębiorstwa usług publicznych,” powiedział.

Dyrektor sprzedaży regionalnej w firmie Sepura pogratulował CGC tego osiągnięcia. „Latami wprowadzania pierwszych usług TETRA w Katarze, CGC zasłużyło sobie na uznanie w branży. Jesteśmy dumni z naszego długoletniego stowarzyszenia z CGC, trwającego od 2005 roku i cieszymy się na dalsze umacnianie naszego partnerstwa w celu służenia katarskiemu rynkowi rozwiązaniami i usługami TETRA.”

 

 

Źródło: www.menafn.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń