Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura mianuje starszego wiceprezesa działu marketingu i sprzedaży

Sepura mianuje starszego wiceprezesa działu marketingu i sprzedaży

Firma Sepura z satysfakcją ogłosiła, że dołączył do niej Guy-Franck Nakach jako starszy wiceprezes działu sprzedaży i marketingu. Poprzednio Nakach pracował dla firmy Psion, gdzie piastował podobne stanowisko.

Nowy wiceprezes Sepury w trakcie swojej kariery zdobył bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych światowych przedsiębiorstw z USA i Europy: Psion, Teklogix, Mors-Techniphone, Computer Associates i CN Industries. Poza znacznym doświadczeniem, które posiada, odegrał on także istotną rolę w przekształcaniu ogólnoświatowej strategii zdobywania rynku w firmie Psion, z bezpośredniej w zorientowaną na kanały dystrybucji. Umiejętności te pozwolą mu przyczynić się do zmian w firmie Sepura i ulepszyć strategię współpracy z międzynarodowymi partnerami dystrybucyjnymi.

Guy-Franck Nakach skomentował: „Jest to fantastyczny czas na dołączenie do firmy Sepura. Przez przyłączenie 3T Communications i wprowadzenie kilku kluczowych produktów, takich jak STP8x i STP9000, opracowujemy kompletną strategię i katalog produktów, aby zrealizować nasze ambicje stania się ogólnoświatową siłą w łączności krytycznej.”

„Guy-Franck Nakach przynosi ze sobą ogromny zasób wiedzy, która będzie bezcenna dla naszego przyszłego rozwoju,” powiedział Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura. „Jesteśmy podekscytowani przyjęciem go do naszego zespołu.”

 

 

Źródło: sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń