Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura mianuje starszego wiceprezesa działu marketingu i sprzedaży

Sepura mianuje starszego wiceprezesa działu marketingu i sprzedaży

Firma Sepura z satysfakcją ogłosiła, że dołączył do niej Guy-Franck Nakach jako starszy wiceprezes działu sprzedaży i marketingu. Poprzednio Nakach pracował dla firmy Psion, gdzie piastował podobne stanowisko.

Nowy wiceprezes Sepury w trakcie swojej kariery zdobył bogate doświadczenie na stanowiskach kierowniczych światowych przedsiębiorstw z USA i Europy: Psion, Teklogix, Mors-Techniphone, Computer Associates i CN Industries. Poza znacznym doświadczeniem, które posiada, odegrał on także istotną rolę w przekształcaniu ogólnoświatowej strategii zdobywania rynku w firmie Psion, z bezpośredniej w zorientowaną na kanały dystrybucji. Umiejętności te pozwolą mu przyczynić się do zmian w firmie Sepura i ulepszyć strategię współpracy z międzynarodowymi partnerami dystrybucyjnymi.

Guy-Franck Nakach skomentował: „Jest to fantastyczny czas na dołączenie do firmy Sepura. Przez przyłączenie 3T Communications i wprowadzenie kilku kluczowych produktów, takich jak STP8x i STP9000, opracowujemy kompletną strategię i katalog produktów, aby zrealizować nasze ambicje stania się ogólnoświatową siłą w łączności krytycznej.”

„Guy-Franck Nakach przynosi ze sobą ogromny zasób wiedzy, która będzie bezcenna dla naszego przyszłego rozwoju,” powiedział Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura. „Jesteśmy podekscytowani przyjęciem go do naszego zespołu.”

 

 

Źródło: sepura.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń