Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura mianuje nowego dyrektora finansowego

Sepura mianuje nowego dyrektora finansowego

Sepura-Steve-Chamberlain-New-financial-director-small.jpgAby uzupełnić i wzmocnić mieszankę umiejętności swojej wyższej kadry kierowniczej, firma Sepura w marcu br. mianowała Steve’a Chamberlaina na dyrektora ds. finansowych. Steve jest dyplomowanym księgowym i uzyskał stopień magistra inżynierii mechanicznej, produkcji i zarządzania na Uniwersytecie Birmingham. Ma ponad 15 lat doświadczenia w sektorze technologii, wliczając praktyki w BDO Stoy Hayward, Arthur Andersen i Deloitte.

Przechodzi on do firmy Sepura z Autonomy, gdzie spędził ostatnie 7 lat jako wiceprezes ds. finansów, odpowiadając za ogólnoświatowe sprawy finansowe tego przedsiębiorstwa. Autonomy jest liderem rynku w dostarczaniu oprogramowania automatyzującego analizę danych niestrukturalnych: tekstu, dźwięku, obrazów lub filmów. Steve odegrał niezwykle ważną rolę w pomyślnej integracji nabytków firmy o łącznej wartości 2 mld $. Do jego osiągnięć można też zapisać kierowanie znaczącymi zmianami w działalności firmy, kupionej w 2011 przez HP za 11 mld $.

Steve mówi: „Jestem zaszczycony wstąpieniem do firmy Sepura w czasie, kiedy rozszerza ona swoją działalność w odpowiedzi na wzrastające rozprzestrzenienie technologii TETRA. Zarząd ma bardzo jasną strategię zorientowaną na sektory, w których bezpieczne i niezawodne systemy łączności muszą być oparte na najlepszych spośród dostępnych rozwiązań. Naszym zadaniem będzie kontynuowanie dostarczania tych rozwiązań.”

W kwestii mianowania Steve’a Chamberlaina Gordon Watling, dyrektor generalny firmy Sepura, mówi: „Steve jest cennym uzupełnieniem naszego zespołu i dołącza do firmy w fascynującym czasie, kiedy kontynuujemy rozszerzanie naszej oferty produktów i dostarczamy jeszcze więcej innowacyjnych rozwiązań, aby spełnić potrzeby w zakresie łączności krytycznej na całym świecie. Steve podziela naszą wizję i odegra kluczową rolę w doprowadzeniu nas do tego.”

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń