Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura i Selectric łączą siły na PMRExpo

Sepura i Selectric łączą siły na PMRExpo

Po raz kolejny Sepura i Selectric łączą siły aby wspólnie stanąć w centrum uwagi podczas zbliżającej się wystawy PMRExpo, która odbędzie się w Niemczech, w Kolonii, w dniach od 22 do 24 listopada. Ci wieloletni partnerzy będą wspólnie prowadzić dobrze eksponowane stoisko, na którym zaprezentują najnowsze produkty i rozwiązania firmy Sepura.

PMRExpo-logo-small.jpg

PMRExpo jest corocznym wydarzeniem odbywającym się w Niemczech i skupiającym szeroko rozumiane środowisko profesjonalnej łączności ruchomej (PMR). Targi te przyciągają ponad 2000 kierowników, profesjonalistów i specjalistów wywodzących się ze świata służb bezpieczeństwa publicznego (policja, straż pożarna i ratownictwo), z sektora transportowego, z instytucji miejskich, przedsiębiorstw użyteczności publicznej i z innych specjalistycznych sektorów przemysłowych. Z biegiem lat targi PMRExpo zyskały międzynarodową renomę. Wydarzenie to w dużej mierze pomaga przy nawiązywaniu profesjonalnej współpracy między dostawcami i użytkownikami.

Kasper Barfoed, dyrektor regionalny w firmie Sepura, oświadczył: „Jako że budowa sieci radiowej dla niemieckiej policji jest na coraz bardziej zaawansowanym etapie, cieszymy się, że również straż pożarna i służby ratownicze coraz dynamiczniej włączają się do tego projektu. Jest to dobra wiadomość dla Sepury, ponieważ niedawno wypuściliśmy na rynek nowy, iskrobezpieczny radiotelefon przenośny STP8x, który dołączył do naszej wiodącej oferty produktów TETRA”.

Hendrik Pieper, dyrektor generalny firmy Selectric, dodał: „Nie tylko służby pożarnicze mogą wyciągnąć korzyści z nowych radiotelefonów Sepura STP8x. Również niemiecki przemysł chemiczny, zajmujący pierwsze miejsce w Europie i czwarte na świecie, zainteresował się produktami iskrobezpiecznymi oferowanymi przez firmę Sepura.  W Niemczech chemiczne fabryki i parki (zwane chemieparks) dostarczają energię elektryczną i wodę, dbają o bezpieczeństwo i utylizację odpadów, a dodatkowo pokrywają duże przestrzenie. Największe fabryki dysponują swoimi własnymi służbami pożarniczymi, które na mocy prawa muszą dysponować łącznością z profesjonalnymi brygadami. Konieczna jest zatem pełna interoperacyjność i bezproblemowa komunikacja ze służbami bezpieczeństwa publicznego pracującymi w krajowej sieci radiowej, a także z wybranymi komercyjnymi i prywatnymi podmiotami”.

Projekt-stoiska-Sepura-Selectric-na-PMRExpo-2011.jpg
Kasper Barfoed podsumował: „Z roku na rok obserwowaliśmy jak PMRExpo rośnie w siłę. Jesteśmy przekonani, że również tegoroczne spotkanie będzie bardzo interesujące. Nasza udana wieloletnia współpraca z firmą Selectric korzystnie odbiła się na licznych niemieckich użytkownikach w ciągu ostatnich lat; obie nasze firmy zapraszają jak najwięcej gości na swoje wspólne stoisko”.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma:

SRS Polska. http://srspolska.pl/

ul. 3 Maja 54
81-850 Sopot

SRS_Polska_logo_small

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń