Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Datasat Communications wzbogaca sieci TETRA o łącza satelitarne

Datasat Communications wzbogaca sieci TETRA o łącza satelitarne

Datasat Communications, firma specjalizująca się w łączności zdalnej, ogłosiła wprowadzenie nowych usług wykorzystujących sieci TETRA, przeznaczonych do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Są to specjalnie opracowane usługi poszerzające możliwości i zasięg sieci TETRA dzięki łączom satelitarnym. Zapewniają one użytkownikom wszystkie korzyści w zakresie łączności głosowej i transmisji danych, jakie daje standard TETRA.

“TETRA jest teraz ważną technologią łączności krytycznej w wielu branżach, między innymi bezpieczeństwie publicznym, transporcie górniczym i usługach. Jej znakomite możliwości w zakresie połączeń głosowych, takie jak wywołania grupowe, zostały teraz uzupełnione o ulepszone usługi transmisji danych, co mocno poszerza zakres zastosowań rozwiązań TETRA,” powiedział Bernie Branfield, główny menedżer Datasat Communications.

Datasat Communications ma doświadczenie w wykorzystywaniu satelitów do zapewniania zasięgu łączności o znaczeniu krytycznym w oddalonych obszarach. Mamy także bezprzewodowe i naziemne rozwiązania służące do integrowania technologii TETRA w pojedynczą infrastrukturę łączności dla nowoczesnych organizacji.”

Firma Datasat Communications jest partnerem ds. łączności brytyjskiej sieci Airwave. Jej usługi związane z sieciami TETRA obejmują:

 

  • integrację sieci bezprzewodowych, satelitarnych, TETRA oraz hybrydowych,
  • kompleksowe projektowanie, budowanie, zarządzanie i utrzymywanie sieci,
  • bezpieczne sieci do transmisji głosu, danych, audio/wideo i telemetrii,
  • błyskawiczne, solidne i niezawodne wdrażanie i instalacja sieci TETRA
  • projektowanie mobilnych jednostek VSAT dla sieci TETRA.

 

 

 

Źródło: www.datasat.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń