Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dla szwedzkich ratowników wodnych

Sepura dla szwedzkich ratowników wodnych

Szwedzki instytut ratownictwa wodnego (Sjöräddningssällskapet) podjął decyzje o migracji do ogólnokrajowej szwedzkiej sieci TETRA RAKEL. Ratownicy patrolujący szwedzkie wybrzeża wykorzystają terminale firmy Sepura. Przy podjęciu decyzji o tym zakupie pomogła firma Swedish Radio Supply AB (SRSAB), wieloletni partner Sepury na rynku szwedzkim.

Sepura dla szwedzkich ratowników - Szwedzki instytut ratownictwa wodnego migruje do TETRYSjöräddningssällskapet jest organizacją całkowicie opartą na wolontariacie. Posiada ona 64 bazy ratownicze na terenie całego kraju i zajmuje się m.in. niesieniem pomocy na morzu. U podstaw skutecznej pracy leży dobra komunikacja z innymi instytucjami działającymi przy danym incydencie. RAKEL jest ogólnokrajową siecią TETRA skupiającą różnego rodzaju szwedzkie służby, dlatego więc migracja do tej sieci jest sensowną decyzją.

Po głębokiej refleksji zdecydowano się zakupić radiotelefony znajdujące się w ofercie firmy SRSAB. Sjöräddningssällskapet otrzyma 230 bogatych w funkcje przenośnych radiotelefonów STP800, a także 120 przewoźnych SRG9000, które zostaną zamontowane na łodziach ratunkowych. 40 radiotelefonów przewoźnych jest  ponadto odpornych na wilgoć, zgodnie z normą IP67. Sprzęt ten będzie bowiem pracował w niezwykle nieprzyjaznych warunkach.

Andreas Arvidsson, starszy kierownik w organizacji Sjöräddningssällskapet odpowiedzialny za projekt, oświadczył: „Wybraliśmy firmę SRSAB, ponieważ zna ona nasze potrzeby i jest w stanie dostarczyć nam cały pakiet usług takich jak programowanie sprzętu, zarządzanie projektem i organizowanie interaktywnych szkoleń”.

Szwedzki-instytut-ratownictwa-wodnego-akcja-ratownicza-small.jpg
Uno Zell, kierownik ds. księgowych w firmie SRSAB, dodał: „Organizacja Sjöräddningssällskapet już w przeszłości korzystała z naszych usług. Zostaliśmy ponownie przez nią wybrani, co świadczy o dużym zaufaniu do rozwiązań SRSAB”.  Z kolei Lars-Magnus Gustafsson, dyrektor ds. rozwoju biznesu na rynkach skandynawskich w firmie Sepura, skomentował: „Jest to dowód na to, że SRSAB dysponuje rozwiązaniami doskonale dopasowanymi do potrzeb klientów. Radiotelefony Sepura już na obecną chwilę dominują w sieci RAKEL. Cieszymy się, że możemy współpracować z tak dużą i ważną organizacją jak Sjöräddningssällskapet”.

Źródło: http://sepura.com

O firmie SEPURA

Sepura - wiodący dostawca radiotelefonów TETRASEPURA jest wiodącym dostawcą na świecie terminali radiowych w standardzie TETRA, oferując bogata gamę produktów przeznaczonych dla sektora publicznego, przemysłu i innych profesjonalnych zastosowań. Założona w roku 2002, ta brytyjska firma  stworzyła wraz z ponad 80 regionalnymi partnerami sieć sprzedaży i serwisu obsługującą rynki ponad 90 krajów. Sepura jest rynkowym liderem w ponad 30 krajach; klienci produkowanych przez firmę produktów to sektor bezpieczeństwa publicznego, wojsko, transport publiczny, lotniska, przedsiębiorstwa użyteczności publicznej oraz firmy handlowe. Sepura oferuje najszerszy zakres produktów TETRA pracujących we wszystkich infrastrukturach systemu TETRA.


Wyłącznym dystrybutorem produktów SEPURA w Polsce jest firma SRS Polska.

SRS_Polska_logo_smallhttp://srspolska.pl/

tel.  +48 58 7463612
fax: +48 58 7463612
email: handlowy@srspolska.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń