Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dla holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Sepura dla holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Sepura zapewnia nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej.

Firma Sepura może pochwalić się podpisaniem ważnego kontraktu z Królewską Żandarmerią Wojskową w Holandii (Koninklijke Marechaussee, w skrócie KMAR). Sepura świętuje sukces ponownej współpracy z KMAR wspólnie z firmą Abiom, będącą dystrybutorem jej produktów w krajach Beneluksu.

Sepura zapewnia nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Przenośne radiotelefony STP8000 firmy Sepura, pracujące w technologii TETRA i charakteryzujące się doskonałymi parametrami, okazały się idealnym rozwiązaniem dla KMAR. Radiotelefony te, przystosowane do pracy w ciężkich warunkach terenowych, wytrzymują wszelkiego rodzaju wstrząsy i upadki, a także ekstremalne warunki pogodowe. Posiadają ponadto szeroki wachlarz wbudowanych funkcji gwarantujących osobiste bezpieczeństwo użytkowników oraz umożliwiają bezproblemową współpracę i łączność z pozostałymi służbami ratunkowymi korzystającymi z sieci radiowej holenderskiego rządu o nazwie C2000.

W najbliższych miesiącach KMAR otrzyma 3500 przenośnych radiotelefonów Sepura STP8000, co będzie miało korzystny wpływ na funkcjonowanie tej służby, biorąc pod uwagę szeroki zakres jej obowiązków, do których zalicza się ochronę granic państwowych oraz patrolowanie cywilnych lotnisk. KMAR jest klientem firmy Sepura od 2002 roku, i zamierza obecnie zastąpić swoją istniejącą flotę radiotelefonów TETRA nowymi urządzeniami. Użytkownicy i funkcjonariusze dostaną do rąk najnowocześniejszą technologię radiokomunikacyjną.

Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, w który wyposażone są te przenośne radiotelefony, umożliwi funkcjonariuszom wyświetlanie obrazów, a także dostęp do szerokiej gamy aplikacji wykorzystujących transmisję danych. Doskonała jakość dźwięku umożliwi w pełni czytelną komunikację w różnorodnych środowiskach pracy, łącznie z hałaśliwymi miejscami takimi jak lotniska.

Jak mówi Bas de Grood, prezes firmy Abiom, „Najnowocześniejsza technologia komunikacyjna jest nieodzownym elementem codziennych działań KMAR. Radiotelefon STP8000 Sepury zapewnia niezawodność, której KMAR potrzebuje, a także elastyczność umożliwiającą dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdej z jednostek operacyjnych.”

Źródło: http://sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.

LOTOS Petrobaltic: Platformy i statki w zasięgu systemu TETRA

LOTOS Petrobaltic i Enspirion wspólnie uruchomili w połowie maja stację bazową systemu łączności krytycznej TETRA na platformie wydobywczej Baltic Beta
Pytania? Zadzwoń