Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dla holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Sepura dla holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Sepura zapewnia nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej.

Firma Sepura może pochwalić się podpisaniem ważnego kontraktu z Królewską Żandarmerią Wojskową w Holandii (Koninklijke Marechaussee, w skrócie KMAR). Sepura świętuje sukces ponownej współpracy z KMAR wspólnie z firmą Abiom, będącą dystrybutorem jej produktów w krajach Beneluksu.

Sepura zapewnia nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Przenośne radiotelefony STP8000 firmy Sepura, pracujące w technologii TETRA i charakteryzujące się doskonałymi parametrami, okazały się idealnym rozwiązaniem dla KMAR. Radiotelefony te, przystosowane do pracy w ciężkich warunkach terenowych, wytrzymują wszelkiego rodzaju wstrząsy i upadki, a także ekstremalne warunki pogodowe. Posiadają ponadto szeroki wachlarz wbudowanych funkcji gwarantujących osobiste bezpieczeństwo użytkowników oraz umożliwiają bezproblemową współpracę i łączność z pozostałymi służbami ratunkowymi korzystającymi z sieci radiowej holenderskiego rządu o nazwie C2000.

W najbliższych miesiącach KMAR otrzyma 3500 przenośnych radiotelefonów Sepura STP8000, co będzie miało korzystny wpływ na funkcjonowanie tej służby, biorąc pod uwagę szeroki zakres jej obowiązków, do których zalicza się ochronę granic państwowych oraz patrolowanie cywilnych lotnisk. KMAR jest klientem firmy Sepura od 2002 roku, i zamierza obecnie zastąpić swoją istniejącą flotę radiotelefonów TETRA nowymi urządzeniami. Użytkownicy i funkcjonariusze dostaną do rąk najnowocześniejszą technologię radiokomunikacyjną.

Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, w który wyposażone są te przenośne radiotelefony, umożliwi funkcjonariuszom wyświetlanie obrazów, a także dostęp do szerokiej gamy aplikacji wykorzystujących transmisję danych. Doskonała jakość dźwięku umożliwi w pełni czytelną komunikację w różnorodnych środowiskach pracy, łącznie z hałaśliwymi miejscami takimi jak lotniska.

Jak mówi Bas de Grood, prezes firmy Abiom, „Najnowocześniejsza technologia komunikacyjna jest nieodzownym elementem codziennych działań KMAR. Radiotelefon STP8000 Sepury zapewnia niezawodność, której KMAR potrzebuje, a także elastyczność umożliwiającą dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdej z jednostek operacyjnych.”

Źródło: http://sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń