Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sepura dla holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Sepura dla holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Sepura zapewnia nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej.

Firma Sepura może pochwalić się podpisaniem ważnego kontraktu z Królewską Żandarmerią Wojskową w Holandii (Koninklijke Marechaussee, w skrócie KMAR). Sepura świętuje sukces ponownej współpracy z KMAR wspólnie z firmą Abiom, będącą dystrybutorem jej produktów w krajach Beneluksu.

Sepura zapewnia nowoczesne rozwiązania radiokomunikacyjne holenderskiej Królewskiej Żandarmerii Wojskowej

Przenośne radiotelefony STP8000 firmy Sepura, pracujące w technologii TETRA i charakteryzujące się doskonałymi parametrami, okazały się idealnym rozwiązaniem dla KMAR. Radiotelefony te, przystosowane do pracy w ciężkich warunkach terenowych, wytrzymują wszelkiego rodzaju wstrząsy i upadki, a także ekstremalne warunki pogodowe. Posiadają ponadto szeroki wachlarz wbudowanych funkcji gwarantujących osobiste bezpieczeństwo użytkowników oraz umożliwiają bezproblemową współpracę i łączność z pozostałymi służbami ratunkowymi korzystającymi z sieci radiowej holenderskiego rządu o nazwie C2000.

W najbliższych miesiącach KMAR otrzyma 3500 przenośnych radiotelefonów Sepura STP8000, co będzie miało korzystny wpływ na funkcjonowanie tej służby, biorąc pod uwagę szeroki zakres jej obowiązków, do których zalicza się ochronę granic państwowych oraz patrolowanie cywilnych lotnisk. KMAR jest klientem firmy Sepura od 2002 roku, i zamierza obecnie zastąpić swoją istniejącą flotę radiotelefonów TETRA nowymi urządzeniami. Użytkownicy i funkcjonariusze dostaną do rąk najnowocześniejszą technologię radiokomunikacyjną.

Kolorowy wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości, w który wyposażone są te przenośne radiotelefony, umożliwi funkcjonariuszom wyświetlanie obrazów, a także dostęp do szerokiej gamy aplikacji wykorzystujących transmisję danych. Doskonała jakość dźwięku umożliwi w pełni czytelną komunikację w różnorodnych środowiskach pracy, łącznie z hałaśliwymi miejscami takimi jak lotniska.

Jak mówi Bas de Grood, prezes firmy Abiom, „Najnowocześniejsza technologia komunikacyjna jest nieodzownym elementem codziennych działań KMAR. Radiotelefon STP8000 Sepury zapewnia niezawodność, której KMAR potrzebuje, a także elastyczność umożliwiającą dopasowanie się do indywidualnych potrzeb każdej z jednostek operacyjnych.”

Źródło: http://sepura.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń