Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sapura potwierdziła, że będzie operatorem – gospodarzem CCW 2019

Sapura potwierdziła, że będzie operatorem – gospodarzem CCW 2019

Sapura Group, operator malezyjskiej sieci rządowej GIRN (Government Integrated Radio Network) składającej się z 600 stacji bazowych TETRA potwierdził, że będzie pełnił honory gospodarza tegorocznej konferencji Kongres Łączności KrytycznejCritical Communications World., organizowanej przez TCCA.

Przy pomocy sieci GRIN, Sapura obsługuje ponad 40 tysięcy użytkowników z 16 agencji działających na rzecz bezpieczeństwa i przeciwdziałania skutkom katastrof PPDR (Public Protection and Disaster Relief). Spółka została utworzona w 1975 roku i jest przedsiębiorstwem technologicznym, będącym w 100% własnością Malezyjczyków. Grupa rozszerzyła i zdywersyfikowała dziedziny działalności do sześciu najważniejszych obszarów: ropa i gaz, działalność deweloperska i budownictwo, produkcja przemysłowa, lotnictwo, kolejnictwo oraz bezpieczeństwo i obronność.

Tegoroczne CCW odbędzie się w Malezyjskim Międzynarodowym Centrum Handlowo – Wystawienniczym MITEC, obejmującym ponad 45000 m2 powierzchni wystawowych w potrójnej hali ekspozycyjnej. Miejsce to jest największym tego rodzaju centrum w Malezji. Wydarzenie odbywa się nieprzerwanie od przeszło dwudziestu lat, umożliwiając nawiązywanie kontaktów wszystkim zainteresowanym łącznością krytyczną.

Kongres-lacznosci-krytycznej-CCW-19_Malezja

Jak stwierdził Mohd Zarif Hashim, wiceprezes Sapura Group ds. operacyjnych: „CCW utworzono w celu corocznego prezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie komunikacji krytycznej i jest ono platformą kształtowania przyszłości tego rynku. Jako oficjalny operator imprezy będziemy mieli przyjemność przyjąć i powitać wszystkich uczestników w Malezji, oraz zademonstrować siłę naszego regionu w świecie komunikacji krytycznej.”

„Sapura Group jest szczególnie zaangażowana w tworzeniu wymagań dla systemów łączności krytycznej i wieloletnim członkiem TCCA”, powiedział Tony Gray, Dyrektor Wykonawczy TCCA. „Jesteśmy zaszczyceni, że Sapura zgodziła się pełnić funkcję operatora – gospodarza CCW i spodziewamy się, iż nieoceniona współpraca z zespołem Sapura, Rządem Malezji oraz jego agencjami na rzecz komunikacji krytycznej spotka się z możliwie najszerszym odbiorem na świecie.”

Więcej o kongresie na stronie: https://www.critical-communications-world.com/world

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń