Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sapura potwierdziła, że będzie operatorem – gospodarzem CCW 2019

Sapura potwierdziła, że będzie operatorem – gospodarzem CCW 2019

Sapura Group, operator malezyjskiej sieci rządowej GIRN (Government Integrated Radio Network) składającej się z 600 stacji bazowych TETRA potwierdził, że będzie pełnił honory gospodarza tegorocznej konferencji Kongres Łączności KrytycznejCritical Communications World., organizowanej przez TCCA.

Przy pomocy sieci GRIN, Sapura obsługuje ponad 40 tysięcy użytkowników z 16 agencji działających na rzecz bezpieczeństwa i przeciwdziałania skutkom katastrof PPDR (Public Protection and Disaster Relief). Spółka została utworzona w 1975 roku i jest przedsiębiorstwem technologicznym, będącym w 100% własnością Malezyjczyków. Grupa rozszerzyła i zdywersyfikowała dziedziny działalności do sześciu najważniejszych obszarów: ropa i gaz, działalność deweloperska i budownictwo, produkcja przemysłowa, lotnictwo, kolejnictwo oraz bezpieczeństwo i obronność.

Tegoroczne CCW odbędzie się w Malezyjskim Międzynarodowym Centrum Handlowo – Wystawienniczym MITEC, obejmującym ponad 45000 m2 powierzchni wystawowych w potrójnej hali ekspozycyjnej. Miejsce to jest największym tego rodzaju centrum w Malezji. Wydarzenie odbywa się nieprzerwanie od przeszło dwudziestu lat, umożliwiając nawiązywanie kontaktów wszystkim zainteresowanym łącznością krytyczną.

Kongres-lacznosci-krytycznej-CCW-19_Malezja

Jak stwierdził Mohd Zarif Hashim, wiceprezes Sapura Group ds. operacyjnych: „CCW utworzono w celu corocznego prezentowania najnowszych osiągnięć w dziedzinie komunikacji krytycznej i jest ono platformą kształtowania przyszłości tego rynku. Jako oficjalny operator imprezy będziemy mieli przyjemność przyjąć i powitać wszystkich uczestników w Malezji, oraz zademonstrować siłę naszego regionu w świecie komunikacji krytycznej.”

„Sapura Group jest szczególnie zaangażowana w tworzeniu wymagań dla systemów łączności krytycznej i wieloletnim członkiem TCCA”, powiedział Tony Gray, Dyrektor Wykonawczy TCCA. „Jesteśmy zaszczyceni, że Sapura zgodziła się pełnić funkcję operatora – gospodarza CCW i spodziewamy się, iż nieoceniona współpraca z zespołem Sapura, Rządem Malezji oraz jego agencjami na rzecz komunikacji krytycznej spotka się z możliwie najszerszym odbiorem na świecie.”

Więcej o kongresie na stronie: https://www.critical-communications-world.com/world

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń