Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje RadioEXPO 2019 - zaproszenie do rejestracji

RadioEXPO 2019 – zaproszenie do rejestracji

TETRA Forum Polska serdecznie zapraszają do udziału w szóstej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2019, która odbędzie się w dniach 2-3 października 2019 r. w Warszawie. Jest to jedyna w Polsce impreza dedykowana branży profesjonalnej łączności radiowej. Swoje uczestnictwo zapowiedziało wielu ekspertów i specjalistów z zakresu profesjonalnej łączności radiowej.

Ubiegłoroczna, jubileuszowa edycja zgromadziła ponad 450 uczestników z całej Polski, którzy wysłuchali 18 wykładów oraz mogli odwiedzić stoiska 23 wystawców z kraju i zagranicy. Uczestnicy konferencji mieli okazję zgłębić wiedzę z zakresu łączności cyfrowej, integracji różnych systemów radiowych czy technologii LTE. Piąta edycja najważniejszej radiokomunikacyjnej konferencji w Polsce była rekordowa pod każdym względem, a także stała się doskonałą okazją do spotkań zarówno biznesowych, jak i towarzyskich. Patronami honorowymi imprezy w ubiegłym roku było m.in. Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, PTPiREE oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie łączności krytycznej (TCCA).

Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, dyskusja nad rozwiązaniami. Tematyka obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące technologii systemów PMR (ang. Professional Mobile Radio) – w tym również ich konserwacji czy doświadczeń z użytkowania. Konferencji będzie tradycyjnie towarzyszyć ekspozycja produktów krajowych i zagranicznych producentów. Nie zabraknie ciekawych merytorycznych wystąpień oraz warsztatów tematycznych.

Rejestracja uczestnictwa jest już dostępna na stronie www.radioexpo.pl. Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w administracji i służbach bezpieczeństwa publicznego – w  tym m.in.: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Wśród zaproszonych gości są przedstawiciele władz szczebla centralnego (MSWiA, UKE, MC) oraz lokalnego. Organizatorzy zapraszają również koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są także przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalne systemy łączności radiowej w codziennej pracy.

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: http://radioexpo.pl/

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel.    +48 602 72 32 62
e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie w dniach 2-3 października 2019 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń