Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Rozwiązanie rejestracji łączności TETRA firmy ASC

Rozwiązanie rejestracji łączności TETRA firmy ASC

Niemiecka firma ASC Technologies AG podczas zbliżającej się konferencji operatorów i użytkowników sieci radiowych Airbus Defence and Space — SNUC 2015 — zademonstruje swoje nowe rozwiązanie rejestracji łączności TETRA. Oferta rozwiązań rejestracji łączności firmy ASC jest pierwszą, która otrzymała certyfikat dopuszczenia do użytku w sieciach Airbus TETRA z oprogramowaniem infrastruktury w wersji 6.0.

ASC jest złotym członkiem programu deweloperskiego TWISP, którego celem jest integracja zewnętrznych rozwiązań w sieciach TETRA Airbus Defence and Space. Firma posiada wieloletnie doświadczenie w dziedzinie łączności TETRA.

Konferencja SNUC odbędzie się w dniach 4–5 marca w Grand Hyatt Hotel Martinez w Cannes. Jej zeszłoroczna edycja zgromadziła 200 branżowych profesjonalistów z 35 krajów.

Marco Mueller, dyrektor operacyjny ASC, powiedział: “Nasze rozwiązania rejestracji łączności przeznaczone dla organizacji bezpieczeństwa publicznego redukują czasy reakcji, tym samym ratując życie. Służby mogą polegać na naszych bezawaryjnych rozwiązaniach i dzięki temu skupić się na wykonywanej pracy”.

Rozwiązania firmy ASC umożliwiają rejestrację całej łączności głosowej i transmisji danych, prowadzonej drogą komunikacji VoIP, trankingowej i SDS, a także połączeń realizowanych przez analogowe i cyfrowe sieci telefoniczne. Dla celów późniejszej analizy, razem z treścią połączeń zapisywane są identyfikatory biorących w nich udział abonentów i sygnatury czasowe.

Źródło: www.asc.de

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń