Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć TETRA firmy Airbus DS dla lotniska w Emiratach

Sieć TETRA firmy Airbus DS dla lotniska w Emiratach

Firma Airbus Defence and Space wyposaży port lotniczy Szardża (ICAO: OMSJ) w nowoczesny system łączności radiowej bazujący na standardzie TETRA. Wdrożenie zostanie zrealizowane przez firmę Nedaa, świadczącą usługi telekomunikacyjne dla organizacji rządowych i prywatnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nowa sieć radiowa będzie zawierać kilka stacji bazowych TETRA TB3 firmy Airbus Defence and Space i współpracować z 400 radiotelefonami TH1n oraz THR9i.

Szardża jest trzecim portem lotniczym na Bliskim Wschodzie pod względem tonażu przewożonych ładunków i obsługuje niemal 12 mln pasażerów rocznie. Nowy system łączności radiowej spełnia najwyższe międzynarodowe standardy i wymagania biznesowe, dzięki czemu jest w stanie wspierać obsługę lotniska w codziennej pracy i przyczynić się do znaczącego zwiększenia wydajności poprzez usprawnienie możliwości komunikacyjnych. Technologia TETRA podniesie poziom bezpieczeństwa na lotnisku, aby lepiej chronić poufność komunikacji i przekazywanych informacji.

“Wybranie przez nas technologii firmy Airbus Defence and Space i podpisanie tej umowy jest wyrazem ciągłego dążenia do zapewniania naszym pasażerom możliwie najlepszych usług, jak i również ułatwiania pracy przedsiębiorstwom prowadzącym działalność w porcie lotniczym Szardża”, powiedział Mohammed Al Zaghlawan, główny menedżer firmy Sharjah Aviation Services, wiodącego dostawcy usług obsługi naziemnej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń