Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Sieć TETRA firmy Airbus DS dla lotniska w Emiratach

Sieć TETRA firmy Airbus DS dla lotniska w Emiratach

Firma Airbus Defence and Space wyposaży port lotniczy Szardża (ICAO: OMSJ) w nowoczesny system łączności radiowej bazujący na standardzie TETRA. Wdrożenie zostanie zrealizowane przez firmę Nedaa, świadczącą usługi telekomunikacyjne dla organizacji rządowych i prywatnych w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Nowa sieć radiowa będzie zawierać kilka stacji bazowych TETRA TB3 firmy Airbus Defence and Space i współpracować z 400 radiotelefonami TH1n oraz THR9i.

Szardża jest trzecim portem lotniczym na Bliskim Wschodzie pod względem tonażu przewożonych ładunków i obsługuje niemal 12 mln pasażerów rocznie. Nowy system łączności radiowej spełnia najwyższe międzynarodowe standardy i wymagania biznesowe, dzięki czemu jest w stanie wspierać obsługę lotniska w codziennej pracy i przyczynić się do znaczącego zwiększenia wydajności poprzez usprawnienie możliwości komunikacyjnych. Technologia TETRA podniesie poziom bezpieczeństwa na lotnisku, aby lepiej chronić poufność komunikacji i przekazywanych informacji.

“Wybranie przez nas technologii firmy Airbus Defence and Space i podpisanie tej umowy jest wyrazem ciągłego dążenia do zapewniania naszym pasażerom możliwie najlepszych usług, jak i również ułatwiania pracy przedsiębiorstwom prowadzącym działalność w porcie lotniczym Szardża”, powiedział Mohammed Al Zaghlawan, główny menedżer firmy Sharjah Aviation Services, wiodącego dostawcy usług obsługi naziemnej w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Źródło: www.tandcca.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń