Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tegoroczny kongres Critical Communications World 2019 odbędzie się w czerwcu, w Kuala...

Tegoroczny kongres Critical Communications World 2019 odbędzie się w czerwcu, w Kuala Lumpur

Tegoroczna edycja Światowego Kongresu Łączności Krytycznej Critical Communications World będzie miała miejsce w Malezyjskim Międzynarodowym Centrum Handlowo – Wystawienniczym MITEC w Kuala Lumpur, w dniach 18-20 czerwca 2019 roku. CCW to flagowa impreza organizowana przez TCCA na całym świecie od przeszło 20 lat, łącząca użytkowników końcowych zarówno z sektora prywatnego, jak i publicznego, z dostawcami najnowocześniejszych technologii i przedstawicielami urzędów regulacyjnych z dziedziny łączności krytycznej. Portal TetraForum.pl jest corocznym partnerem medialnym tego wydarzenia.

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności – złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. W kongresie uczestniczą wszystkie dobrze znane, czołowe firmy z branży komunikacji krytycznej, a wśród nich: Motorola Solutions (Platnynowy Sponsor), Airbus Defence and Space, Sepura, Hytera, Rohill, Huawei, Simoco, Frequentis,  Leonardo, Excera, TAIT, Damm i wiele innych.

CCW2019-Banner-Kuala-Lumpur-kongres-lacznosci-krytycznej

Sapura Group, operator malezyjskiej sieci rządowej GIRN została wybrana operatorem – gospodarzem tegorocznego CCW, o czym pisaliśmy tutaj.

Poprzedni jubileuszowy Kongres Łączności Krytycznej CCW 2018 odbył się w Berlinie i był największym z dotychczasowych, przedstawiając nowinki technologiczne zaprezentowane przez ponad 100 organizacji, o czym mieliśmy okazję informować w tym artykule.

Więcej informacji na oficjalnej stronie wydarzenia: https://www.critical-communications-world.com/world/

Źródło: CCW

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń