Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Critical Communications World 2014 w Singapurze zakończone

Critical Communications World 2014 w Singapurze zakończone

W zeszłym tygodniu w Singapurze zakończyła się tegoroczna edycja konferencji i wystawy Critical Communications World. Zorganizowane przez TCCA wydarzenie zgromadziło prawdziwie światową publiczność — przybyli na nie odwiedzający z 97 krajów. Z Polski jedynym wystawcą była firma Aksel sp. z o.o. z Rybnika.

Jak co roku producenci zaprezentowali swoje najnowsze produkty i rozwiązania na wystawie, a na konferencji dyskutowano o kwestiach związanych z ruchomą łącznością radiową o znaczeniu krytycznym. Tym razem przewodnim tematem były prognozy dotyczące rozwoju usług i sieci w ciągu kolejnych 10 lat.

Mowę powitalną wygłosili Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA, i Phil Godfrey, prezes zarządu, po czym nastąpiło otwarcie wystawy. Kolejny dzień CCW 2014 był w całości poświęcony seminariom na tematy takie, jak pełne wprowadzenie do technologii TETRA, planowanie pod kątem przyszłości łączności o znaczeniu krytycznym i wdrażanie wewnątrzbudynkowych sieci bezpieczeństwa publicznego kolejnej generacji przy wykorzystaniu technologii TETRA i LTE oraz usług MVNO.

Złotym sponsorem konferencji były m.in. firmy Airbus Defence&Space, Motorola, Huawei, Rohill i Selex oraz Teltronic. W tym roku na CCW po raz pierwszy pojawiła się chińska firma ZTE, która zaprezentowała swoje rozwiązania TETRA, DMR i LTE dla łączności o znaczeniu krytycznym. Obecnie ZTE aktywnie poszukuje dystrybutorów w każdym regionie świata. Po kilku latach przerwy na CCW powrócił także Teltronic (również jako złoty sponsor), demonstrując najmniejszy radiotelefon TETRA i autorskie rozwiązanie LTE.

Kolejna edycja Critical Communications World odbędzie się w Barcelonie, w dniach 19–21 maja 2015 roku.

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: criticalcommunicationsworld.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń