Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Critical Communications World 2014 w Singapurze zakończone

Critical Communications World 2014 w Singapurze zakończone

W zeszłym tygodniu w Singapurze zakończyła się tegoroczna edycja konferencji i wystawy Critical Communications World. Zorganizowane przez TCCA wydarzenie zgromadziło prawdziwie światową publiczność — przybyli na nie odwiedzający z 97 krajów. Z Polski jedynym wystawcą była firma Aksel sp. z o.o. z Rybnika.

Jak co roku producenci zaprezentowali swoje najnowsze produkty i rozwiązania na wystawie, a na konferencji dyskutowano o kwestiach związanych z ruchomą łącznością radiową o znaczeniu krytycznym. Tym razem przewodnim tematem były prognozy dotyczące rozwoju usług i sieci w ciągu kolejnych 10 lat.

Mowę powitalną wygłosili Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA, i Phil Godfrey, prezes zarządu, po czym nastąpiło otwarcie wystawy. Kolejny dzień CCW 2014 był w całości poświęcony seminariom na tematy takie, jak pełne wprowadzenie do technologii TETRA, planowanie pod kątem przyszłości łączności o znaczeniu krytycznym i wdrażanie wewnątrzbudynkowych sieci bezpieczeństwa publicznego kolejnej generacji przy wykorzystaniu technologii TETRA i LTE oraz usług MVNO.

Złotym sponsorem konferencji były m.in. firmy Airbus Defence&Space, Motorola, Huawei, Rohill i Selex oraz Teltronic. W tym roku na CCW po raz pierwszy pojawiła się chińska firma ZTE, która zaprezentowała swoje rozwiązania TETRA, DMR i LTE dla łączności o znaczeniu krytycznym. Obecnie ZTE aktywnie poszukuje dystrybutorów w każdym regionie świata. Po kilku latach przerwy na CCW powrócił także Teltronic (również jako złoty sponsor), demonstrując najmniejszy radiotelefon TETRA i autorskie rozwiązanie LTE.

Kolejna edycja Critical Communications World odbędzie się w Barcelonie, w dniach 19–21 maja 2015 roku.

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: criticalcommunicationsworld.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń