Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Critical Communications World 2014 w Singapurze zakończone

Critical Communications World 2014 w Singapurze zakończone

W zeszłym tygodniu w Singapurze zakończyła się tegoroczna edycja konferencji i wystawy Critical Communications World. Zorganizowane przez TCCA wydarzenie zgromadziło prawdziwie światową publiczność — przybyli na nie odwiedzający z 97 krajów. Z Polski jedynym wystawcą była firma Aksel sp. z o.o. z Rybnika.

Jak co roku producenci zaprezentowali swoje najnowsze produkty i rozwiązania na wystawie, a na konferencji dyskutowano o kwestiach związanych z ruchomą łącznością radiową o znaczeniu krytycznym. Tym razem przewodnim tematem były prognozy dotyczące rozwoju usług i sieci w ciągu kolejnych 10 lat.

Mowę powitalną wygłosili Phil Kidner, dyrektor generalny TCCA, i Phil Godfrey, prezes zarządu, po czym nastąpiło otwarcie wystawy. Kolejny dzień CCW 2014 był w całości poświęcony seminariom na tematy takie, jak pełne wprowadzenie do technologii TETRA, planowanie pod kątem przyszłości łączności o znaczeniu krytycznym i wdrażanie wewnątrzbudynkowych sieci bezpieczeństwa publicznego kolejnej generacji przy wykorzystaniu technologii TETRA i LTE oraz usług MVNO.

Złotym sponsorem konferencji były m.in. firmy Airbus Defence&Space, Motorola, Huawei, Rohill i Selex oraz Teltronic. W tym roku na CCW po raz pierwszy pojawiła się chińska firma ZTE, która zaprezentowała swoje rozwiązania TETRA, DMR i LTE dla łączności o znaczeniu krytycznym. Obecnie ZTE aktywnie poszukuje dystrybutorów w każdym regionie świata. Po kilku latach przerwy na CCW powrócił także Teltronic (również jako złoty sponsor), demonstrując najmniejszy radiotelefon TETRA i autorskie rozwiązanie LTE.

Kolejna edycja Critical Communications World odbędzie się w Barcelonie, w dniach 19–21 maja 2015 roku.

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Wystawa Singapur 2014

Źródło: www.tetra-applications.com Fot.: criticalcommunicationsworld.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń