Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Critical Communications World 2015 - zapowiedź

Critical Communications World 2015 – zapowiedź

Sporządzono już agendę tegorocznej międzynarodowej wystawy i konferencji branży radiokomunikacji profesjonalnej, Critical Communications World. Wydarzenie to odbędzie się już po raz siedemnasty, tym razem w Barcelonie, na terenie centrum kongresowego Fira Barcelona Gran Via. Polskę będzie reprezentowała firma AKSEL z Rybnika.

W dniach 19–21 maja br. będzie można obejrzeć i wysłuchać ponad 200 prezentacji: wywiadów, dyskusji i seminariów poświęconych zarówno łączności radiowej dla służb bezpieczeństwa publicznego, jak i radiokomunikacji do zastosowanań komercyjnych o krytycznym znaczeniu. Do Barcelony przybędą ponad 4 tysiące odwiedzających, którzy zapoznają się z najnowszymi urządzeniami i rozwiązaniami ponad 130 producentów.

Plakat zapowiedź CCW 2015 Barcelona

CCW to jedna z najbardziej prestiżowych imprez branży radiokomunikacji na świecie. Żadne inne wydarzenie nie skupia w jednym miejscu tak różnorodnej publiczności złożonej z użytkowników i operatorów systemów łączności radiowej o krytycznym znaczeniu, twórców rozwiązań i producentów sprzętu. W tym roku podczas TETRA World Congress, odbywającego się w ramach CCW, zostaną przedstawione studia przypadków systemów TETRA, ostatnie innowacje, a także technologie i rozwiązania łączności szerokopasmowej o krytycznym znaczeniu. Uczestnicy Kongresu dowiedzą się, jak połączyć technologie szerokopasmowe (w szczególności LTE) z bezpieczną łącznością radiową tak, aby spełnić przyszłe wymagania użytkowników łączności o krytycznym znaczeniu.

Na CCW 2015 wystąpią, i podzielą się swoim doświadczeniem oraz wiedzą, wysocy rangą przedstawiciele następujących przedsiębiorstw i organizacji: Abertis Telecom, Airwave, argentyńska policja z prowincji De Entre Ríos, Astrid, BDBOS, DNK (norweska agencja rządowa, właściciel sieci Nødnett), Drones For Good, EE, fińska Narodowa Agencja Zaopatrzenia Kryzysowego, fińskie siły zbrojne, German Armed Forces, GE Transportation Systems, Itelazpi, komenda główna policji w Dubaju, Komisja Transportu w Toronto, Kopenhaska Straż Pożarna, Królewska Policja z Brunei, MSW Chorwacji, MSW Francji, Neste Oil Rally, Neydarlinan 112, policja z Hong Kongu, Rakel, RESCAN, RESCAT, Sekretariat Bezpieczeństwa Publicznego stanu Rio de Janeiro, SIRDEE, SNCF, Suomen Virveverkko (fińska agencja rządowa, właściciel sieci VIRVE), Telefonica UK, Transportadora de Gas del Peru, władze metropolitarne Rzymu, Vodafone Group.

Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej CCW: criticalcommunicationsworld.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń