Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Relacja z kongresu Critical Communications World (CCW) 2019

Relacja z kongresu Critical Communications World (CCW) 2019

W trzecim tygodniu czerwca ogólnoświatowa społeczność firm i instytucji wykorzystujących łączność krytyczną spotkała się w Kuala Lumpur w Malezji na Konferencji Critical Communications World (CCW) 2019.

CCW, organizowane przez The Critical Communications Association (TCCA), jest globalnym wydarzeniem branżowym, przyciągającym każdego roku tysiące uczestników. Po bardzo udanym występie w Berlinie w 2018 r. odbiór w tym roku nadal był zdecydowanie pozytywny, przekładając się na jedną z najwyższych frekwencji na Dalekim Wschodzie.

Odwiedzający CCW 2019 mogli skorzystać z różnorodnych możliwości niedostępnych nigdzie indziej, w tym trzydniowego cyklu wykładów i sesji konferencyjnych prowadzonych przez ekspertów najwyższej klasy, oraz prezentacji liderów branży.

Przedstawiono informacje na temat aktualnego stanu trzech najbardziej zaawansowanych państwowych projektów szerokopasmowych sieci na rzecz ratownictwa i porządku publicznego, FirstNet (USA), SafeNet (Korea Południowa) i Emergency Services Network (Wielka Brytania). Inną wyróżniającą się sesją konferencyjną była prezentacja wiceprezesa ds. technologii firmy Motorola Solutions, Paula Steinberga, dotycząca sztucznej inteligencji.

Otwarcie-kongresu-lacznosci-krytycznej-ccw-2019-malezja-kuala-lumpur

Konferencja, której gospodarzem był malezyjski operator sieci krytycznych Sapura, została oficjalnie otwarta przez zastępcę sekretarza generalnego w malezyjskiej komisji komunikacji i multimediów (MCMC), Tan Chuan Ou.

CCW 2019 oferował również wiele okazji do nawiązywania kontaktów, zarówno w centrum konferencyjnym, jak i poza nim. Pokaz przyciągnął wielu wystawców, a ponad 70 producentów zaprezentowało swoje najnowsze produkty. Należały do nich Motorola Solutions, Leonardo, Hytera i Huawei, z których każdy był platynowym sponsorem tego wydarzenia.

Nawiązywanie znajomości biznesowych trwało również podczas uroczystości wręczania Międzynarodowych Nagród Komunikacji Krytycznej (ICCA), które odbyły się pierwszego wieczoru. Nagroda – przyznawana przez Davida McClellanda, eksperta ds. technologii i znaną osobowość telewizyjną – nie tylko dawała odwiedzającym szansę na spotkania w nieformalnym otoczeniu, ale także celebrowania najlepszych osiągnięć ostatnich 12 miesięcy.

Ostatnia formalna okazja do nawiązania kontaktów miała miejsce podczas wieczoru dla VIP’ów w renomowanej restauracji Tamarind Springs „rustic-luxe”, położonej na obrzeżach Kuala Lumpur.

Mówiąc o sukcesie CCW 2019, dyrektor naczelny TCCA Tony Gray powiedział: „Critical Communications World to największa i najbardziej wpływowa impreza tego typu w branży, marka, która została zbudowana w ciągu przeszło 20-letniej historii. W tym roku po raz kolejny widzieliśmy, jak CCW łączy globalną społeczność komunikacji krytycznej, aby dzielić się najlepszymi praktykami i nowymi pomysłami z korzyścią dla wszystkich”.

stoisko-Hytera-CCW-2019-www

„W imieniu TCCA pragnę złożyć głębokie podziękowania rządowi Malezji i krajowemu przemysłowi komunikacji krytycznej, zarówno za ich obecność, jak i niezwykle ciepłe przyjęcie, jakie zapewnili wszystkim osobom związanym z naszą organizacją. Dziękuję również wszystkim odwiedzającym, wystawcom, prelegentom i wszystkim sponsorom CCW za wspólną pracę, która sprawiła, że wydarzenie odniosło taki sukces. ”

Critical Communications World 2019 odbyło się w dniach 18-20 czerwca w MiTEC w Kuala Lumpur. Zgodnie z przewidywaniami, miejscem kolejnego CCW 2020 będzie IFEMA w Madrycie, w dniach 17-19 czerwca przyszłego roku.

O TCCA

The-Critical-Communications-Association-TCCA-logoTCCA reprezentuje wszystkie ustandaryzowane mobilne technologie komunikacyjne dla potrzeb łączności krytycznej oraz aplikacje uzupełniające. Członkowie wywodzą się z pośród użytkowników końcowych, operatorów i przemysłu na całym świecie. Promuje zasadę otwartych i konkurencyjnych rynków na całym świecie dzięki wykorzystaniu otwartych standardów i zharmonizowanego widma. Utrzymuje i ulepsza standard TETRA Professional Mobile Radio (PMR) i pobudza rozwój wspólnych globalnych standardów mobilnych dla szerokopasmowych sieci łączności krytycznej. TCCA jest Partnerem Reprezentacji Rynku 3GPP i członkiem projektu Mission Critical Open Platform (MCOP), a jego Członkowie aktywnie uczestniczą w grupach roboczych 3GPP. Aby dowiedzieć się więcej, odwiedź www.tcca.info

O MA EXHIBITIONS

MA Exhibitions (MAX) to wielokrotnie nagradzane centrum wystawiennicze. MAX organizuje ponad 200 imprez rocznie, od małych, wysoce ukierunkowanych seminariów po imprezy na dużą skalę. W portfolio MAX znajduje się 14 wydarzeń na dużą skalę, obejmujących różne sektory, w tym elektronikę, produkcję, inżynierię, komunikację, edukację, opiekę zdrowotną i działalność wydawniczą.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń