Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Potrójny sukces Motorola Solutions podczas CCW 2019

Potrójny sukces Motorola Solutions podczas CCW 2019

W trakcie międzynarodowej konferencji Critical Communications World 2019 Motorola Solutions otrzymała prestiżowe nagrody International Critical Communications Awards (ICCA) w trzech kategoriach: wschodząca gwiazda inżynierii, najbardziej udane wydarzenie oraz innowacyjny system radiowej łączności krytycznej.


Sook Lee Koid z centrum badawczo-rozwojowego Motorola Solutions w Penang uznany został Młodym Inżynierem Roku. Koid otrzymał to prestiżowe wyróżnienie w branży komunikacji krytycznej ze względu na swoje osiągnięcia techniczne, jak i silne umiejętności przywódcze. Wręczenie nagrody nastąpiło przy okazji obchodów 45 rocznicy powstania ośrodka Motoroli w Penang i jego szybkiego rozwoju – aktualnie zatrudnia on prawie 2000 inżynierów oprogramowania.

Kolejne wyróżnienie Motoroli Solutions za najlepsze wykorzystanie komunikacji krytycznej podczas ważnego wydarzenia, jakim były 21. Igrzyska Wspólnoty Narodów – multidyscyplinarne zawody sportowe, które odbyły się w kwietniu 2018 roku w Gold Coast w Australii. Ogólnoświatowy, 11-dniowy spektakl sportowy zgromadził 6 600 sportowców, trenerów i personelu z 70 krajów i terytoriów, oraz był oglądany przez 1,5 miliarda telewidzów.

Motorola-Solutions-CCW-2019-Kuala-Lumpur-video-security-solutions

„Cieszymy się, że nasza krytyczna komunikacja działała nieustannie za kulisami, aby zapewnić pozytywne wrażenia dla wszystkich gości i sportowców podczas igrzysk” – powiedział Steve Crutchfield, wiceprezes Motorola Solutions Australia i Nowa Zelandia.

Trzecie wyróżnienie przyznano Motoroli za najlepsze nowe rozwiązanie infrastrukturalne. Motorola Solutions zdobyła tę nagrodę za innowacyjne rozwiązanie DIMETRA X Core, wysoce skalowalny i wydajny system TETRA spełniający krytyczne potrzeby komunikacyjne wielu różnych organizacji zajmujących się porządkiem publicznym oraz z sektora przemysłowego. Rdzeń systemu jest definiowany przez oprogramowanie celem zmniejszenia kosztów operacyjnych, a także zawiera ulepszone funkcje bezpieczeństwa cybernetycznego by chronić użytkowników przed coraz większymi zagrożeniami. DIMETRA X Core już dziś umożliwia użytkownikom TETRA maksymalne wykorzystanie istniejących sieci, przygotowując je do przyszłościowej mobilnej łączności szerokopasmowej.

ICCA-Internationa-Critical-Communications-awards-2019-CCW.jpg

„Każdego dnia nasi członkowie zespołu w całym regionie Azji i Pacyfiku z dumą wykorzystują swoje talenty, aby pomóc ludziom być najlepszymi w ważnych momentach”, powiedział wiceprezes firmy Motorola Solutions Asia Pacific, Mike deVente. „Nagrody te podkreślają nasze zaangażowanie w przyspieszanie innowacji dla naszych klientów, wspierając ich w najważniejszych wydarzeniach i inwestując w nasz przyszły sukces poprzez rozwój talentów”.

Źródło i fot.: https://newsroom.motorolasolutions.com

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń