Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rynek LTE dla służb będzie wart 6 mld dolarów w 2016

Rynek LTE dla służb będzie wart 6 mld dolarów w 2016

Public-Safety-LTE-Raport-MindCommerce.jpgFirma Mind Commerce opublikowała nowy raport o technologi LTE dla służb. Uznany za faktyczny standard szerokopasmowej łączności dla bezpieczeństwa publicznego, LTE gwałtownie nabiera rozpędu w tej branży. W rezultacie tego agencje bezpieczeństwa, dostawcy sprzętu i usług mocno inwestują w LTE dla tego sektora. Podpisano już ponad 11 kontraktów i przeprowadzono kilka znaczących testów.

Choć wstępne inwestycje wyglądają pomyślnie, wciąż pozostają do rozwiązania liczne kluczowe kwestie, takie jak alokacja widma częstotliwości, finansowanie światowych wdrożeń LTE dla bezpieczeństwa publicznego, przydzielanie priorytetów QoS dla użytkowników LTE w sieciach komercyjnych i interoperacyjność z istniejącymi wcześniej systemami radiokomunikacji ruchomej takimi, jak APCO 25 czy TETRA.

Ten raport daje dogłębny wgląd w branżę LTE dla bezpieczeństwa publicznego odnosząc się do wyżej wspomnianych kwestii oraz prezentuje szczegółową ocenę technologii, wielkości rynku i głównych trendów w branży.

Kluczowe spostrzeżenia raportu:

  • Przez pięć kolejnych lat wzrost rynku LTE dla bezpieczeństwa publicznego definiowany przez CAGR (skumulowaną roczną stopę wzrostu) wyniesie 90%. W 2016 roku dochody wzrosną do 6 miliardów dolarów z 240 milionów w roku 2011.
  • Przeważającą większość tej sumy będą stanowić dochody z usług operatorskich, dalej w kolejności znajdą się usługi zarządzane i usługi integracji. Oznacza to lukratywną okazję dla sprzedawców i integratorów systemów, aby budować, posiadać i obsługiwać sieci LTE dla bezpieczeństwa publicznego.
  • Europa we wprowadzaniu technologii LTE dla bezpieczeństwa publicznego będzie pozostawać w tyle za Środkowym Wschodem, Azją Pacyficzną i Ameryką Łacińską, ze względu na rygorystyczne zasady regulacji widma. W wymienionych rejonach trwa właśnie szereg testów LTE dla bezpieczeństwa publicznego.

 

Pobierz broszurę informacyjną o raporcie PDF: PublicSafetyLTE_March2012.pdf

 

Źródło: http://mindcommerce.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń