Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Rośnie rynek kamuflowanych radiotelefonów TETRA

Rośnie rynek kamuflowanych radiotelefonów TETRA

agent-kamuflowany-radiotelefon-TETRA-small.jpgWedług analizy opublikowanej przez firmę badawczą IMS Research, wzrost rynku urządzeń kamuflowanych daje branży TETRA znaczne możliwości zwiększenia swoich dochodów.

Według IMS, około 2 procent wszystkich użytkowników systemów TETRA używa obecnie kamuflowanych urządzeń. To ważne dla producentów TETRA, ponieważ kamuflowane urządzenia oferują wyspecjalizowane funkcje, które przysparzają im nowych klientów. Klienci ci wywodzą się głównie z sektora służb specjalnych,  zajmujących się obserwacją i tajnymi operacjami.

Główni gracze na rynku kamuflowanych urządzeń to Motorola Solutions, Sepura i Thales. IMS Research prognozuje jednak, że w nadchodzących miesiącach pojawi się więcej tego typu sprzętu na rynku.

Kamuflowane urządzenia nie są ograniczone jedynie do TETRY, są one dostępne także do systemów DMR (Digital Mobile Radio) i P25 (Project 25).

„Rynek urządzeń kamuflowanych stanowi dla producentów unikalną możliwość zwiększenia dochodów przez stosowanie w funkcjach i sprzęcie takich rozwiązań, które dadzą specjalistycznym użytkownikom pewność pomyślnego przeprowadzania swoich działań”, powiedział Thomas Lynch, analityk rynku mobilnych urządzeń radiowych w IMS Research.

Źródło: http://www.imsresearch.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń