Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Repeater TETRA nowej generacji od Creowave

Repeater TETRA nowej generacji od Creowave

Na Światowym Kongresie TETRA 2012 w Dubaju firma Creowave zaprezentowała nowy, crossbandowy przemiennik TETRA. W 2009 roku Creowave wprowadził programowo definiowalne, selektywne przemienniki kanałowe TETRA. Teraz, po znacznych ulepszeniach jakie zostały poczynione, urządzenia te można przekształcić w crossbandowe przemienniki TETRA. Jest to idealny wybór do wielkich przestrzeni na wolnym powietrzu z minimalnymi wymaganiami co do izolacji pomiędzy antenami nadawczymi, a odbiorczymi.

Przemiennik ten składa się z dwóch modułów – Master i Slave. Moduł Master zmienia częstotliwość nośnej w dół systemu TETRA na zadaną wartość, natomiast moduł Slave przywraca ją do poprzedniej wartości. Użytkownik może ustawić przesunięcie (shift) dla każdej nośnej z osobna.

„Jestem bardzo dumny z wprowadzenia crossbandowego przemiennika TETRA na TETRA World Congress. Ten przemiennik to idealny wybór do zastosowań wymagających pokrycia zasięgiem wielkiego obszaru na wolnym powietrzu, gdzie izolacja pomiędzy ścieżkami była wcześniej czynnikiem ograniczającym. Programowo definiowalne, selektywne przemienniki kanałowe TETRA mogą zostać przekształcone w przemienniki crossbandowe, więc klient nie musi z góry wiedzieć, jakiego typu przemiennika potrzebuje. Co więcej, jeśli funkcja przesuwania częstotliwości w pewnym momencie przestanie być potrzebna, przemienniki te można używać w charakterze zwykłych selektywnych przemienników kanałowych. Te właściwości dają użytkownikowi pewną elastyczność,” mówi Jyrki Koski, dyrektor generalny firmy Creowave.

Obejrzyj wypowiedź Jyrki Koski CEO firmy Creowave podczas TETRA World Congress 2012 w Dubaju:

Źródło: www.creowave.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń