Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma Creowave opracowała diplekser TETRA/LTE

Firma Creowave opracowała diplekser TETRA/LTE

Zespół badań i rozwoju (R&D) firmy Creowave opracował specjalny diplekser (Dual Multiplexer) umożliwiający przyłączenie do jednej anteny sprzętu radiowego TETRA i LTE. Został on zaprojektowany tak, aby sprostać ważnym potrzebom klienta i wymagał znacznej pracy od zespołu R&D, co zaowocowało jego ponadprzeciętnymi właściwościami.

Dział testowania radiowego (Radio Testing) Creowave oferuje szeroką gamę podsystemów i filtrów, w tym odpowiednie produkty do przeciwdziałania emisjom niepożądanym, testowanie wielozakresowe i pomiary intermodulacji pasywnych.  Wachlarz produktów firmy Creowave jest niezwykle szeroki, a oprócz standardowych modeli oferowane są rozwiązania projektowane specjalnie dla klienta.

Jednym z takich właśnie niestandardowych rozwiązań jest wspomniany diplekser, który obecnie został już dostarczony klientowi. Zespół R&D Creowave jest nadzwyczaj zadowolony z uzyskanych rezultatów. Koncepcja urządzenia była długo i dogłębnie planowana wraz z klientem, co przełożyło się na świetny wynik końcowy.

„Połączenie zakresów TETRA i LTE było w istocie dużym wyzwaniem. Teraz Dual Multiplexer pozwala naszemu klientowi obsługiwać obydwa zakresy przy pomocy jednej anteny. Co więcej, udało się nam zmieścić to urządzenie w kompaktowej obudowie,” komentuje Juha Heikkinen, dyrektor techniczny Creowave.

Źródło: www.creowave.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń