Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Creowave dostarczy 50 Repeaterów TETRA w Finlandii

Creowave dostarczy 50 Repeaterów TETRA w Finlandii

Firma Creowave wygrała przetarg na dostawę 50 repeaterów TETRA dla State Security Networks Ltd. (Państwowe Sieci Bezpieczeństwa Sp. z o.o.) operator fińskiej sieci bezpieczeństwa publicznego „VIRVE”, działającej w standardzie TETRA.

State Security Networks Ltd jest spółką non-profit, której właścicielem jest rząd Finlandii. Firma działa na terenie całego kraju, z siedzibą w Helsinkach i jest operatorem pierwszej na świecie ogólnokrajowej sieci TETRA, wspólnej dla wszystkich służb bezpieczeństwa publicznego.

Przetarg na dostawę repeaterów TETRA wraz z systemem zarządzania i nadzoru nad nimi, został ogłoszony we wrześniu 2011 roku. Creowave, jako lider w dostawię tego typu rozwiązań,  złożył ofertę na dostawę pasmowoprzepustowych urządzeń własnej produkcji. Wybór dostawcy ogłoszono już w październiku. Zwycięzcą została firma Creowave.Creowave Hybrid TETRA Repeater

„Jesteśmy oczywiście bardzo zadowoleni z wyników przetargu. Nie pierwszy raz Creowave dostarczył wzmacniacze do sieci VIRVE. Fińska sieć jest najstarszą ogólnokrajową siecią TETRA na świecie i wybieranie naszych produktów pokazuje, że nasza jakość, wydajność produktu i terminowość dostaw spełniają wysokie oczekiwania naszych klientów „, komentuje Jyrki Koski, dyrektor generalny Creowave.


Na dzień dzisiejszy firma Creowave dostarczyła pierwsze 10 sztuk wzmacniaczy, pozostałe 40 dotrą do klienta w ciągu kilku tygodni. Dotrzymywanie uzgodnionych terminów dostaw ma duże znaczenie dla firmy. Jesteśmy liderem rozwiązań repeaterowych w branży TETRA i skalowanie mocy produkcyjnych jest jednym z głównych wyzwań. ” kontynuuje Jyrki.

Źródło: www.creowave.com

O firmie Creowave

http://www.creowave.com/Creowave (www.creowave.com) jest wiodącą dostawcą zaawansowanych systemów radiowych i mikrofalowych. Trzy kluczowe obszary firmy to – Profesjonalna łączność radiowa (Professional Radio), testy radiowe (Radio Testing) i przemysłowe systemy pomiarowe (Industrial Measurement).

Obszar działalności Professional Radio obejmuje szeroką gamę inteligentnych repeterów TETRA w celu zwiększenia zasięgu sieci w trudnych warunkach. Dzięki szerokiej gamie produktów typu Indoor, Outdoor, ATEX, Hybrid, HighPower oraz światłowodowym wzmacniaczom optycznym zasięg sieci TETRA może być zwiększony w praktycznie każdym nawet najbardziej niedostępnym miejscu. Wzmacniacze mogą być używane wewnątrz jak i na  zewnątrz budynków, w długich tunelach i na terenach przemysłowych np.: rafinerii. Ponadto Creowave świadczy usługi badania, konsultacji i planowania zakresu instalacji oraz szkolenia.

Creowave działa na całym świecie także w obszarach testów radiowych oraz pomiarów przemysłowych oferując szereg filtrów i jednostek filtrujących a także personalizowane systemy testowe. Obszar działalności przemysłowych systemów pomiarowych zapewnia elektroniczny pomiar dla branży ropy i gazu.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń