Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Portugalska sieć TETRA rozszerzy zasięg na Azory

Portugalska sieć TETRA rozszerzy zasięg na Azory

Rada miejska Povoação jako pierwszy samorząd na Azorach podpisała porozumienie z portugalskim Ministerstwem Spraw Wewnętrznych w sprawie wdrożenia projektu SIRESP. Odbyło się to za pośrednictwem Głównej Dyrekcji Infrastruktury i wyposażenia (GDIE). Założeniem tego projektu jest stworzenie bezpiecznej sieci łączności TETRA dla służb bezpieczeństwa publicznego: policji (PSP), żandarmerii (GNR), Urzędu ds. Cudzoziemców i Granic (SEF), obrony cywilnej (ANPC), policji kryminalnej (PJ), służby wywiadowczej (SIS), ratownictwa medycznego (INEM) i regionalne dyrekcje lasów (DRF).

Zgodnie z podpisanym porozumieniem na terenie gminy Povoação zostaną wybudowane wieże radiowe wspomnianej sieci łączności.

Jak powiedział podczas oficjalnej ceremonii Carlos Correia z GDIE, ten dokument ma wielką wagę, gdyż stanowi pierwszy krok do ukończenia sieci łączności dla krajowych służb ratunkowych. Azory są ostatnim obszarem niewłączonym jeszcze do tej sieci.

Carlos Avila, prezydent gminy Povoação, wyraził satysfakcję z podjętej współpracy, oraz nadzieję, że budowana sieć łączności przyniesie korzyść całemu krajowi.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń