Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Ponad 2 miliony użytkowików zaufało radiotelefonom TETRA Motorola

Ponad 2 miliony użytkowików zaufało radiotelefonom TETRA Motorola

Basingstoke, Wielka Brytania – 8 lutego 2013 roku – Motorola Solutions Inc. podała do wiadomości, że osiągnęła liczbę 2 milionów dostarczonych radiotelefonów TETRA. Sprzedanie pierwszego miliona sztuk zajęło firmie Motorola osiem lat, natomiast podwojenie tego wyniku – niecałe cztery.

Rosnące dostawy terminali TETRA świadczą o rozszerzającej się ogólnoświatowej bazie użytkowników polegających na technologii TETRA i o fakcie, że firma Motorola wciąż cieszy się na rynku opinią pioniera w rozwijaniu innowacyjnych rozwiązań TETRA.

Łączność TETRA wciąż jest najchętniej wybieraną technologią przez organizacje potrzebujące niezawodnej łączności o znaczeniu krytycznym na całym świecie. – Tom Quirke

Siłę i dojrzałość tego rynku odzwierciedla również częstość, z jaką innowacje trafiają do użytkowników. W ostatnich miesiącach Motorola wprowadziła radiotelefony przewoźne TETRA MTM5200 i MTM5500 oraz jeden z najbardziej zaawansowanych ręcznych radiotelefonów TETRA, MTP6550. Wszystkie one wspierają TEDS (TETRA Enhanced Data Service), rozszerzenie standardu TETRA umożliwiające bezpieczną transmisję danych w zastosowaniach o znaczeniu krytycznym. Te nowe urządzenia zagwarantują, że dzisiejsze inwestycje w technologię TETRA zapewnią w przyszłości możliwość korzystania z usług transmisji danych, które dzięki TEDS pozwolą na 20-krotnie szybszy dostęp do aplikacji back-office, służących m.in. do wywiadu biznesowego i obsługi baz danych.

Wśród klientów z całego świata, którzy wybrali terminale radiowe TETRA firmy Motorola Solutions można wymienić duńskie metro oraz indyjski port lotniczy Bengaluru.

Tom Quirke, wiceprezes Motorola Solutions i dyrektor działu Global TETRA Organization, powiedział:
“Jesteśmy bardzo dumni, że ponad 2 miliony użytkowników z sektora rządowego oraz przedsiebiorstw zaufało ponadprzeciętnej jakości naszych terminali radiowych TETRA. Jesteśmy świadomi, że dla wielu z nich to narzędzie łączności jest rzeczą decydujacą o przeżyciu w krytycznych sytuacjach.”

TETRA wciąż jest najchętniej wybieraną technologią przez organizacje potrzebujące niezawodnej łączności o znaczeniu krytycznym na całym świecie. Motorola Solutions jest zaangażowana w utrzymywanie pozycji lidera na tym obszarze, wprowadzając kolejne innowacje na rynek. Następnym etapem jest wyposażenie w ulepszoną transmisję danych TEDS zarówno terminali radiowych, jak i współpracujących z nimi urządzeń.” – dodaje Tom Quirke.

Jimmy Jensen, kierownik w duńskim metrze:
“Użytkowaliśmy cyfrowe systemy łączności radiowej TETRA przez ponad dekadę, do komunikacji z naszymi pracownikami terenowymi i zabezpieczania przejazdu 54 milionów pasażerów rocznie w centrum Kopenhagi. Motorola Solutions okazała się niezawodnym partnerem technologicznym i ekspertem w dziedzinie łączności TETRA. Ostatnio unowocześniliśmy swoją infrastrukturę TETRA oraz zakupiliśmy nowe radiotelefony. Seria MTP3000 została przez nas wybrana z racji ponadprzeciętnej jakości dźwięku i bardzo łatwego w obsłudze interfejsu użytkownika.”

Źródło: mediacenter.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń