Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje TETRA na konferencji partnerów Motorola Solutions

TETRA na konferencji partnerów Motorola Solutions

W dniach 30-31 maja 2012 w Hotelu Dwór w Tomaszowicach odbyła się Konferencja Partnerów Motorola. Spotkanie było poświęcone przeglądowi najnowszych produktów TETRA oraz MOTOTRBO, małych systemów Dimetra IP, programów szkoleniowych, usług serwisowych oraz aktywności marketingowych. Nie zabrakło prezentacji na temat premier TETRA, m.in. omówienie rodziny nowych radiotelefonów serii MTP3000 czy możliwości małych systemów Dimetra IP.

Rejestracja uczestników poniżej.

Rejestracja-uczestnikow.jpg

Siegfried Punzenberger (na zdjęciu poniżej), Dyrektor sprzedaży obszaru EMEA, TETRA Channel w swojej prezentacji ukazał historię systemów rodziny Dimetra IP oraz różnice w wersjach wraz z dostępną funkcjonalnością.

Martin Fuerst-Mototrbo-day-Poland-2012.jpg

Dzień 31 maja był poświęcony na zwiedzanie Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie. Była to niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska temu największemu na świecie ośrodkowi badawczo-rozwojowemu technologii TETRA. Program wizyty obejmował prezentację funkcjonalności systemów cyfrowych, w tym wybranych aplikacji. Wprowadzenie do Centrum zrobił Jacek Drabik (poniżej), Country Manager Motorola Solutions Poland.

Jacek-Drabik-Konferencja-Partnerow-Motorola-2012.jpg

Uczestnicy-Mototrboday-2012.jpg

Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze, gromadząc kilkadziesiąt osób z firm z Polski oraz zagranicy. Była to również świetna okazja do bliższego poznania oraz wymiany doświadczeń.

Źródło: Motorola Solutions

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń