Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje TETRA na konferencji partnerów Motorola Solutions

TETRA na konferencji partnerów Motorola Solutions

W dniach 30-31 maja 2012 w Hotelu Dwór w Tomaszowicach odbyła się Konferencja Partnerów Motorola. Spotkanie było poświęcone przeglądowi najnowszych produktów TETRA oraz MOTOTRBO, małych systemów Dimetra IP, programów szkoleniowych, usług serwisowych oraz aktywności marketingowych. Nie zabrakło prezentacji na temat premier TETRA, m.in. omówienie rodziny nowych radiotelefonów serii MTP3000 czy możliwości małych systemów Dimetra IP.

Rejestracja uczestników poniżej.

Rejestracja-uczestnikow.jpg

Siegfried Punzenberger (na zdjęciu poniżej), Dyrektor sprzedaży obszaru EMEA, TETRA Channel w swojej prezentacji ukazał historię systemów rodziny Dimetra IP oraz różnice w wersjach wraz z dostępną funkcjonalnością.

Martin Fuerst-Mototrbo-day-Poland-2012.jpg

Dzień 31 maja był poświęcony na zwiedzanie Centrum Oprogramowania Motorola Solutions w Krakowie. Była to niepowtarzalna okazja przyjrzenia się z bliska temu największemu na świecie ośrodkowi badawczo-rozwojowemu technologii TETRA. Program wizyty obejmował prezentację funkcjonalności systemów cyfrowych, w tym wybranych aplikacji. Wprowadzenie do Centrum zrobił Jacek Drabik (poniżej), Country Manager Motorola Solutions Poland.

Jacek-Drabik-Konferencja-Partnerow-Motorola-2012.jpg

Uczestnicy-Mototrboday-2012.jpg

Całe spotkanie odbyło się w bardzo miłej i koleżeńskiej atmosferze, gromadząc kilkadziesiąt osób z firm z Polski oraz zagranicy. Była to również świetna okazja do bliższego poznania oraz wymiany doświadczeń.

Źródło: Motorola Solutions

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji
Pytania? Zadzwoń