Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Okręg Schleswig-Holstein rozbudowuje system TETRA by zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom

Okręg Schleswig-Holstein rozbudowuje system TETRA by zapewnić bezpieczeństwo swoim obywatelom

W niemieckim okręgu Schleswig-Holstein zainicjowany został proces wdrożenia cyfrowego systemu TETRA, mającego stanowić niezawodny środek łączności dla 1500 cywilnych organizacji odpowiedzialnych za utrzymanie bezpieczeństwa publicznego. System będzie wykorzystywany przez jednostki straży pożarnej, służby ratownicze oraz prywatne agencje świadczące usługi związane z ochroną obiektów. Zastosowanie najnowszych urządzeń firmy Motorola Solutions pozwoli użytkownikom systemu na szybsze niż dotychczas nawiązywanie kontaktu, tym samym na skuteczniejsze reagowanie w sytuacjach krytycznych.

By podkreślić znaczenie tej inwestycji, Christoph Thomas, Dyrektor Zarządzający Motorola Solutions Germany GmbH osobiście przekazał przedstawicielom lokalnych władz okręgu Schleswig-Holstein specjalnie przygotowany radiotelefon typu MTP850FuG ozdobiony herbem Schleswig-Holstein. Firma Motorola Solutions otrzymała zlecenie od Głównego Urzędu Zamówień w okręgu Schleswig-Holstein. Firma dostarczy około 25 tys. urządzeń TETRA, w tym radiotelefony przenośne typu MTP850FuG, radiotelefony samochodowe MTM800FuG TETRA, osprzęt antenowy i akcesoria, takie jak zestawy słuchawkowe, futerały i temu podobne.

Motorola MTP850FuG Wytrzymałe i niezawodne urządzenia cyfrowe TETRA są produkowane z myślą o użytkownikach biorących udział w akcjach o znaczeniu krytycznym. By zapewnić najwyższy poziom bezpieczeństwa, zgodnie z wymaganiami niemieckiego urzędu federalnego BSI wszystkie informacje transmitowane w systemie TETRA są szyfrowane. Dzięki temu informacje nie mogą być przechwytywane przez niepowołane osoby, w tym także przez przestępców kryminalnych. Radiotelefony są łatwe w obsłudze, mają intuicyjne interfejsy pozwalające na ich natychmiastowe użycie w sytuacjach, w których każda sekunda się liczy.

“Cyfrowe radiotelefony TETRA produkowane przez firmę Motorola Solutions zwyciężyły w ogólnoeuropejskim przetargu na system łączności ruchomej dla niepolicyjnych służb bezpieczeństwa publicznego w okręgu Schleswig-Holstein,” wyjaśnił Hans-Adolf Bilzhause, Dyrektor Zarządzający w firmie GMSH, która ogłosiła przetarg w imieniu lokalnych instytucji państwowych w okręgu Schleswig-Holstein. “Kompleksowa ocena ofert wykazała, że kupno tych a nie innych radiotelefonów jest najlepszym rozwiązaniem, zapewniającym bezpieczną komunikację w straży pożarnej, służbach ratowniczych i cywilnych firmach świadczących usługi w dziedzinie ochrony obiektów w okręgu Schleswig-Holstein.”

Źródło: Motorola Solutions

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń