Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowy system TETRA dla przewoźnika z New Jersey

Nowy system TETRA dla przewoźnika z New Jersey

Academy Bus to jeden z największych przewoźników autobusowych w USA i największy spośród współpracujących z przedsiębiorstwem transportu publicznego New Jersey Transit (NJT). W rezultacie udanego pilotażowego projektu w grudniu zeszłego roku, firma Academy Bus zdecydowała się zlecić dostawę i instalację systemu TETRA firmy PowerTrunk Inc. w centrum Manhattanu. Ma on poprawić jakość łączności dla autobusów Academy w Nowym Jorku.

Usytuowana niedaleko placu Times Square stacja bazowa TETRA obejmuje zasięgiem nie tylko sam Manhattan, lecz także dzielnice Brooklyn i Queens. System będzie również wykorzystywany do komunikacji z kierowcami autobusów kursujących do lotnisk JFK i La Guardia.

Dodatkowa stacja bazowa została połączona z należącą do NJT siecią TETRA, obejmującą cały stan New Jersey. Ta sieć również została dostarczona przez PowerTrunk, co zapewnia całkowitą interoperacyjność w łączności radiowej NJT i Academy Bus. Nowa stacja bazowa przeszła swego rodzaju chrzest bojowy podczas niedawnego meczu futbolowego Super Bowl. Z racji swojego kluczowego położenia obsłużyła ona najwięcej połączeń, ułatwiając transport tysięcy pasażerów.

Źródło: www.powertrunk.com Fot.: flickr.com / njt4148 (na licencji CC BY 2.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń