Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowy system TETRA dla przewoźnika z New Jersey

Nowy system TETRA dla przewoźnika z New Jersey

Academy Bus to jeden z największych przewoźników autobusowych w USA i największy spośród współpracujących z przedsiębiorstwem transportu publicznego New Jersey Transit (NJT). W rezultacie udanego pilotażowego projektu w grudniu zeszłego roku, firma Academy Bus zdecydowała się zlecić dostawę i instalację systemu TETRA firmy PowerTrunk Inc. w centrum Manhattanu. Ma on poprawić jakość łączności dla autobusów Academy w Nowym Jorku.

Usytuowana niedaleko placu Times Square stacja bazowa TETRA obejmuje zasięgiem nie tylko sam Manhattan, lecz także dzielnice Brooklyn i Queens. System będzie również wykorzystywany do komunikacji z kierowcami autobusów kursujących do lotnisk JFK i La Guardia.

Dodatkowa stacja bazowa została połączona z należącą do NJT siecią TETRA, obejmującą cały stan New Jersey. Ta sieć również została dostarczona przez PowerTrunk, co zapewnia całkowitą interoperacyjność w łączności radiowej NJT i Academy Bus. Nowa stacja bazowa przeszła swego rodzaju chrzest bojowy podczas niedawnego meczu futbolowego Super Bowl. Z racji swojego kluczowego położenia obsłużyła ona najwięcej połączeń, ułatwiając transport tysięcy pasażerów.

Źródło: www.powertrunk.com Fot.: flickr.com / njt4148 (na licencji CC BY 2.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń