Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowy system TETRA dla przewoźnika z New Jersey

Nowy system TETRA dla przewoźnika z New Jersey

Academy Bus to jeden z największych przewoźników autobusowych w USA i największy spośród współpracujących z przedsiębiorstwem transportu publicznego New Jersey Transit (NJT). W rezultacie udanego pilotażowego projektu w grudniu zeszłego roku, firma Academy Bus zdecydowała się zlecić dostawę i instalację systemu TETRA firmy PowerTrunk Inc. w centrum Manhattanu. Ma on poprawić jakość łączności dla autobusów Academy w Nowym Jorku.

Usytuowana niedaleko placu Times Square stacja bazowa TETRA obejmuje zasięgiem nie tylko sam Manhattan, lecz także dzielnice Brooklyn i Queens. System będzie również wykorzystywany do komunikacji z kierowcami autobusów kursujących do lotnisk JFK i La Guardia.

Dodatkowa stacja bazowa została połączona z należącą do NJT siecią TETRA, obejmującą cały stan New Jersey. Ta sieć również została dostarczona przez PowerTrunk, co zapewnia całkowitą interoperacyjność w łączności radiowej NJT i Academy Bus. Nowa stacja bazowa przeszła swego rodzaju chrzest bojowy podczas niedawnego meczu futbolowego Super Bowl. Z racji swojego kluczowego położenia obsłużyła ona najwięcej połączeń, ułatwiając transport tysięcy pasażerów.

Źródło: www.powertrunk.com Fot.: flickr.com / njt4148 (na licencji CC BY 2.0)

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń