Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA trafi do portu lotniczego w Los Angeles

TETRA trafi do portu lotniczego w Los Angeles

Firma ARINC Incorporated ogłosiła w zeszłym miesiącu, że nawiązała współpracę z PowerTrunk w celu zainstalowania systemu łączności radiowej TETRA w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Los Angeles (kod ICAO: KLAX, IATA: LAX). Będzie to element modernizacji lotniskowej łączności naziemnej GLOBALink.

System GLOBALink funkcjonuje na lotnisku w LA od 2001 roku i jest wykorzystywany do przekazywania niezbędnych informacji personelowi naziemnemu i obsłudze samolotów. Wdrożenie rozwiązania TETRA daje wiele korzyści, m.in. lepszą jakość dźwięku, poprawioną efektywność widmową i możliwość prowadzenia wielu jednoczesnych konwersacji oraz wytrzymały sprzęt radiowy i akcesoria. Ponadto, jest to otwarty standard, co optymalizuje całkowite koszty posiadania systemu.

“Cieszymy się z możliwości dostarczenia naszym wartościowym klientom w LAX najnowszej technologii wdrażanej obecnie na lotniskach i w liniach lotniczych na całym świecie,” powiedział John Monto, dyrektor ds. rozwiązań technologii radiowej w ARINC. “Mamy nadzieję, że ta modernizacja i związane z nią korzyści dla łączności naziemnej pozwolą klientom firmy ARINC w LAX wykonywać swoje zadania szybciej i wydajniej.”

“TETRA jest idealną technologią komunikacji do użytku w portach i liniach lotniczych,” stwierdził Carlos Fernandez, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego w PowerTrunk. “W unikatowy sposób łączy ona transmisję głosu i danych z możliwością realizowania dynamicznie konfigurowanych wywołań grupowych w jednej, prywatnie zarządzanej sieci radiowej.”

Źródło: www.arinc.com Fot.: commons.wikimedia.org

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń