Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze TETRA trafi do portu lotniczego w Los Angeles

TETRA trafi do portu lotniczego w Los Angeles

Firma ARINC Incorporated ogłosiła w zeszłym miesiącu, że nawiązała współpracę z PowerTrunk w celu zainstalowania systemu łączności radiowej TETRA w Międzynarodowym Porcie Lotniczym Los Angeles (kod ICAO: KLAX, IATA: LAX). Będzie to element modernizacji lotniskowej łączności naziemnej GLOBALink.

System GLOBALink funkcjonuje na lotnisku w LA od 2001 roku i jest wykorzystywany do przekazywania niezbędnych informacji personelowi naziemnemu i obsłudze samolotów. Wdrożenie rozwiązania TETRA daje wiele korzyści, m.in. lepszą jakość dźwięku, poprawioną efektywność widmową i możliwość prowadzenia wielu jednoczesnych konwersacji oraz wytrzymały sprzęt radiowy i akcesoria. Ponadto, jest to otwarty standard, co optymalizuje całkowite koszty posiadania systemu.

“Cieszymy się z możliwości dostarczenia naszym wartościowym klientom w LAX najnowszej technologii wdrażanej obecnie na lotniskach i w liniach lotniczych na całym świecie,” powiedział John Monto, dyrektor ds. rozwiązań technologii radiowej w ARINC. “Mamy nadzieję, że ta modernizacja i związane z nią korzyści dla łączności naziemnej pozwolą klientom firmy ARINC w LAX wykonywać swoje zadania szybciej i wydajniej.”

“TETRA jest idealną technologią komunikacji do użytku w portach i liniach lotniczych,” stwierdził Carlos Fernandez, wiceprezes ds. rozwoju biznesowego w PowerTrunk. “W unikatowy sposób łączy ona transmisję głosu i danych z możliwością realizowania dynamicznie konfigurowanych wywołań grupowych w jednej, prywatnie zarządzanej sieci radiowej.”

Źródło: www.arinc.com Fot.: commons.wikimedia.org

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.

Policja zamraża projekt „TETRA 13 miast”. Rozpatrywane są różne scenariusze

Komenda Główna Policji zdecydowała po wyroku sądu o przerwaniu wdrażania systemu łączności TETRA w 13 aglomeracjach w Polsce.

Page Commmunication będzie serwisować stołeczną TETRĘ Policji

Firma Page Commmunication została wybrana na realizację usług serwisu pogwarancyjnego infrastruktury systemu trankingowego TETRA TetraNode firmy Rohill dla Komendy Stołecznej Policji

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.
Pytania? Zadzwoń