Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Nowy radiotelefon Tetrapol, TPH900

Nowy radiotelefon Tetrapol, TPH900

Wczoraj podczas targów Critical Communications World Congress (CCW) w Paryżu firma Cassidian zaprezentowała swój całkowicie nowy radiotelefon Tetrapol, TPH900. Jest to wytrzymałe, ręczne urządzenie służące do łączności głosowej oraz transmisji danych. Najnowsza generacja terminali firmy Cassidian jest zaprojektowana specjalnie do łatwego i niezawodnego korzystania w terenie. Radiotelefon TPH900 zapewni użytkownikom systemu Tetrapol najlepszy zestaw funkcji na rynku.

Użytkownicy poprzednich modeli P2G i TPH700 będą mogli łatwo przejść na nowy model dzięki jego nowemu ekranowi powitalnemu, łączącemu szybki dostęp do łączności z uproszczoną prezentacją kluczowych informacji. Kompaktowy design i duże klawisze zapewniają komfortową obsługę, a mocowanie akumulatora na zatrzask czyni go poręcznym i umożliwia jego łatwą wymianę.

Zintegrowany odbiornik GPS pozwala na wdrażanie bardzo przydatnych aplikacji lokalizacyjnych. Radiotelefon może automatycznie wysyłać dane o swojej lokalizacji w przypadku wywołania alarmowego lub na żądanie użytkownika, po naciśnięciu specjalnie przeznaczonego do tego przycisku. Dla zwiększenia bezpieczeństwa użytkownika, radiotelefon TPH900 wyposażono w dodatkowe rozwiązanie zwane alarmem man-down. Gdy radiotelefon przestanie się poruszać lub będzie zbyt długo pozostawać w pozycji horyzontalnej, zostanie uruchomiony lokalny alarm. Jeśli użytkownik na niego nie zareaguje, radiotelefon aktywuje wywołanie alarmowe i opcjonalnie prześle koordynaty GPS poprzez sieć Tetrapol.

Wbudowany moduł Bluetooth 2.1 umożliwia kontrolowany dostęp do szerokiego zakresu standardowych akcesoriów, pozwalając użytkownikowi uwolnić się od przewodów przy wykonywaniu szczególnych zadań. Alarm wibracyjny daje użytkownikom dodatkowe korzyści, umożliwiając dyskretne powiadamianie o przychodzących połączeniach lub wiadomościach, a także uzupełniając sygnały dźwiękowe w hałaśliwym otoczeniu.

Wszystkie te zaawansowane funkcje i właściwości w połączeniu z wysoką wydajnością oraz odpornością na deszcz, pył i wstrząsy czynią TPH900 niezawodnym narzędziem komunikacji do najbardziej wymagających zadań.

 

 

 

Źródło: www.cassidian.com

 

O firmie CASSIDIAN

Logo CassidianFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2012 roku firma Cassidian – zatrudniając około 23 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5,7 mld €.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń