Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe filtry i dupleksery w ofercie Creowave

Nowe filtry i dupleksery w ofercie Creowave

Creowave to wiodąca firma dostarczająca rozwiązania radiowe i elektronikę mikrofalową do zastosowań w ekstremalnych warunkach. Jej dział zajmujący się profesjonalną łącznością radiową (Professional Radio) oferuje rozwiązania TETRA powiększające zasięg sieci tego typu w różnych środowiskach. Wachlarz filtrów jest niezwykle szeroki i oprócz standardowych modeli oferowane są również rozwiązania dostosowane dla klienta. Zespół badawczo-rozwojowy firmy Creowave jest niezwykle dumny z filtru pasmowozaporowego dostarczonego ostatnio ich klientowi. Jego zaprojektowanie było nie lada wyzwaniem.

Z kolei dział testowania radiowego (Radio Testing) oferuje szeroką gamę podsystemów i filtrów, w tym odpowiednie produkty do przeciwdziałania emisjom niepożądanym, testowanie wielozakresowe i pomiary intermodulacji pasywnych. Biorąc pod uwagę obydwa te zakresy działalności, wachlarz produktów firmy Creowave jest niezwykle szeroki. Co najważniejsze, oprócz standardowych modeli oferowane są również rozwiązania dostosowane dla klienta.

Zespół badawczo-rozwojowy firmy Creowave jest niezwykle dumny z filtru pasmowozaporowego dostarczonego ostatnio ich klientowi. Jego projektowanie było wyzwaniem – filtr ma szerokość pasma przejściowego 1 MHz zarówno po stronie niższego, jak i wyższego pasma przepustowego. Dodatkowo, jego szerokość pasma zaporowego wynosi 29,2 MHz, a tłumienie w tym paśmie 75 dB, co jasno pokazuje, że filtr ten jest niezwykły w swoich osiągach.

Z kolei dupleksery TETRA firmy Creowave posiadają między innymi niskie tłumienie przepustowe, wysokie tłumienie przenikania, wiele wyjść RX, niską liczbę szumową i wysokie IP3 (wysoką odporność na intermodulacje). Hybrydowe sumatory TETRA także mają niskie straty, wysoką moc, wysoką izolację i niską podatność na intermodulacje. Są one wyśmienite pod względem wydajności, a także bardzo opłacalne finansowo dla nabywcy.

Na przestrzeni lat zwiększyliśmy ponad dwukrotnie nasze zasoby badawczo-rozwojowe, jak również liczbę zatrudnionych pracowników. Jestem bardzo dumny z naszych osiągnięć, szczególnie z naszej kolekcji filtrów z szerokim wyborem filtrów o niskich intermodulacjach pasywnych, nie zapominając o filtrach projektowanych na życzenie”, komentuje Jyrki Koski, dyrektor generalny Creowave.

“Chcemy zaoferować klientom rozwiązania, których potrzebują. Gdy jest to coś, czego nie posiadamy, lecz jesteśmy w stanie wykonać to jako indywidualne rozwiązanie, podejmujemy się zadania. Mam pełne zaufanie do możliwości naszego zespołu badawczo-rozwojowego”,  komentuje Gary Daly, dyrektor Creowave ds. sprzedaży w UK.

Źródło: http://www.creowave.com/

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń