Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowe anteny TETRA Cobham w ofercie firmy Neopta

Nowe anteny TETRA Cobham w ofercie firmy Neopta

Firma PTH „neopta electronics” Sp. z o.o. poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowych anten TETRA brytyjskiej firmy Cobham Antenna Systems Microwave Antennas (CAS-MA). Są to wysokiej klasy anteny stosowane w systemach trankingowych TETRA na całym świecie. Dostępne są dwa typy anten: dookólne i sektorowe o polaryzacji liniowej lub kołowej.

CAS-MA, wcześniej nazywana European Antennas, to firma z długoletnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym, produkująca profesjonalne anteny o sprawdzonych i stałych parametrach. Produkty firmy CAS-MA można znaleźć m.in. w systemach:

  • taktycznej komunikacji (Link 16, połączenia: punkt-punkt oraz punkt–wielopunkt, sieci MAN);
  • bezpieczeństwa (zagłuszające, namierzająco–identyfikujące, śledzące);
  • WLAN (kierunkowe, dookólne, dwupasmowe);
  • radarowych (przenośne, stałe, falowodowe, mikro-paskowe, FMCW, pulsacyjne, reflektometryczne);
  • komunikacji satelitarnej;
  • rakietowych;
  • WiMAX i LTE (stacji bazowych, abonenckich, MIMO);
  • radiodyfuzyjnych (COFDM, w.cz.);
  • bezzałogowych (połączenia: kontrolne, transmisyjne; robotyka);
  • satelitarnych oraz RFID.

Dodatkowo firma PTH „neopta electronics” Sp. z o.o. oferuje maskowane anteny TETRA do zastosowań w budynkach oraz do zabudowy na pojazdach specjalnych służb bezpieczeństwa oraz policji. W ofercie firmy znajdują się również elementy wykorzystywane w sieciach radiowych, jak: złącza, jumpery, kable pomiarowe, adaptery, odgromniki, zestawy uziemiające, uchwyty do kabli, analizatory intermodulacji pasywnych PIM, zestawy kalibracyjne oraz elementy falowodowe.

Źródło: http://www.neopta.pl

neopta-electronics-logoPTH „neopta electronics” Sp. z o.o. założona w 1994 roku reprezentuje uznanych na rynku światowym producentów elementów biernych oraz aparatury kontrolno-pomiarowej znajdującej zastosowanie w technice mikrofalowej oraz wysokiej i niskiej częstotliwości.

Od początku istnienia najważniejszym celem firmy jest wsparcie techniczne klienta począwszy od pomocy w doborze produktów a skończywszy na dostawie towarów i usług. Oprócz szerokiej palety produktów standardowych firma oferuje produkty specjalnie dopasowane do indywidualnych wymagań klientów. Doświadczenie zdobyte przez nas na polskim rynku oraz kilkudziesięcioletnie doświadczenia naszych kontrahentów spowodowały, że firma jest kompetentnym partnerem w relacjach gospodarczych.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń