Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tester radiokomunikacyjny R8000B w ofercie DIGIMES

Tester radiokomunikacyjny R8000B w ofercie DIGIMES

Firma DIGIMES poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowej, ulepszonej wersji wszechstronnego testera radiokomunikacyjnego General Dynamics R8000 w wersji B. Nowa wersja, zaprezentowana po raz pierwszy podczas targów IWCE 2014 w Las Vegas, oferuje jeszcze lepszą czystość widmową oraz dokładność pomiarów.

R8000 to jedyne na świecie przenośne urządzenie testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiada wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Miernik wspiera pomiary standardów cyfrowych TETRA, ETSI DMR, NXDN, TIA APCO-25 oraz system MOTOTRBO. Tester został wyposażony w 4 interfejsy USB do zdalnego sterowania i wymiany danych, port ethernet do zdalnego sterowania i zarządzania, we/wy odniesienia 10 MHz oraz złącze SVGA do zewnętrznego monitora.

Nowa wersja poza znacznym ulepszeniem zakresu dynamiki i szybkości odświeżania generatora śledzącego, posiada autostrojenie dla radiotelefonów Kenwood z serii „NX” oraz nowy zestaw automatycznych testów protokołu dPMR.

Główne funkcje urządzenia to: analizator widma RF, generator sygnałowy RF, czuły odbiornik pomiarowy, generator śledzący (opcja), miernik SINAD, miernik zniekształceń, oscyloskop m.cz., generator audio m.cz., analizator audio, miernik częstotliwości, lokalizator uszkodzeń kabla (opcja), miernik dewiacji FM, miernik modulacji AM, miernik poziomu sygnału (RSSI) oraz pomiar mocy szerokopasmowo i selektywnie.  Wszystkie te funkcje zaimplementowano w kompaktowym urządzeniu o wymiarach 230 x 320 x 190 mm i wadze zaledwie 6,4 kg!

„R80000 to prawdziwie rewolucyjny tester, który w bardzo krótkim czasie podbił rynek radiokomunikacyjny. W niewielkiej kompaktowej obudowie drzemią wręcz nieograniczone możliwości wykonywania wielu testów profesjonalnych systemów radiowych DMR, TETRA, MOTOTRBO czy dPMR. W Polsce pracuje już kilkanaście egzemplarzy R8000 u zadowolonych klientów z branży radiokomunikacyjnej. Jesteśmy pewni że nowa wersja również zdobędzie uznanie polskich klientów” – powiedział Robert Kościesza, właściciel firmy DIGMES.

Pełna specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie: http://www.digimes.pl/?p=90

Źródło: Digimes

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń