Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tester radiokomunikacyjny R8000B w ofercie DIGIMES

Tester radiokomunikacyjny R8000B w ofercie DIGIMES

Firma DIGIMES poinformowała o wprowadzeniu do swojej oferty nowej, ulepszonej wersji wszechstronnego testera radiokomunikacyjnego General Dynamics R8000 w wersji B. Nowa wersja, zaprezentowana po raz pierwszy podczas targów IWCE 2014 w Las Vegas, oferuje jeszcze lepszą czystość widmową oraz dokładność pomiarów.

R8000 to jedyne na świecie przenośne urządzenie testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiada wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Miernik wspiera pomiary standardów cyfrowych TETRA, ETSI DMR, NXDN, TIA APCO-25 oraz system MOTOTRBO. Tester został wyposażony w 4 interfejsy USB do zdalnego sterowania i wymiany danych, port ethernet do zdalnego sterowania i zarządzania, we/wy odniesienia 10 MHz oraz złącze SVGA do zewnętrznego monitora.

Nowa wersja poza znacznym ulepszeniem zakresu dynamiki i szybkości odświeżania generatora śledzącego, posiada autostrojenie dla radiotelefonów Kenwood z serii „NX” oraz nowy zestaw automatycznych testów protokołu dPMR.

Główne funkcje urządzenia to: analizator widma RF, generator sygnałowy RF, czuły odbiornik pomiarowy, generator śledzący (opcja), miernik SINAD, miernik zniekształceń, oscyloskop m.cz., generator audio m.cz., analizator audio, miernik częstotliwości, lokalizator uszkodzeń kabla (opcja), miernik dewiacji FM, miernik modulacji AM, miernik poziomu sygnału (RSSI) oraz pomiar mocy szerokopasmowo i selektywnie.  Wszystkie te funkcje zaimplementowano w kompaktowym urządzeniu o wymiarach 230 x 320 x 190 mm i wadze zaledwie 6,4 kg!

„R80000 to prawdziwie rewolucyjny tester, który w bardzo krótkim czasie podbił rynek radiokomunikacyjny. W niewielkiej kompaktowej obudowie drzemią wręcz nieograniczone możliwości wykonywania wielu testów profesjonalnych systemów radiowych DMR, TETRA, MOTOTRBO czy dPMR. W Polsce pracuje już kilkanaście egzemplarzy R8000 u zadowolonych klientów z branży radiokomunikacyjnej. Jesteśmy pewni że nowa wersja również zdobędzie uznanie polskich klientów” – powiedział Robert Kościesza, właściciel firmy DIGMES.

Pełna specyfikacja urządzenia dostępna jest na stronie: http://www.digimes.pl/?p=90

Źródło: Digimes

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń