Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Tester radiokomunikacyjny R8000 Produktem Roku 2012

Tester radiokomunikacyjny R8000 Produktem Roku 2012

PSC (Public Safety Communications), oficjalny magazyn Stowarzyszenia APCO wybrał Produkty Roku 2012 w zakresie bezpieczeństwa publicznego. Jednym z nich został Tester radiokomunikacyjny R8000 General Dynamics, oferowany przez firmę DIGIMES. R8000 to przenośne urządzenie testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 400 kHz do 3 GHz. Posiada wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego. Przygotowany do standardów cyfrowych TETRA, ETSI DMR, NXDN oraz TIA APCO-25.

Konkurs „Produkt Roku” zostały ustanowiony w 2007 roku przez Komitet organizacyjny międzynarodowej wystawy APCO (Association of Public Safety Communications Officials). Podczas wystawy, zespół redakcyjny złożony ze specjalistów rynku bezpieczeństwa publicznego, bada produkty zgłoszone do konkursu. Po konferencji zbierane są opinie i dokonywany jest wybór najlepszych Produktów Roku.

Jednym z kryteriów oceny jest innowacyjność, prostota i wygoda obsługi oraz funkcjonalność. R8000 posiada wiele funkcji pomiarowych, mimo tego obsługa przyrządu jest niezwykle prosta. Nie mniej istotna jest czytelna forma prezentacji wyników – pod tym względem miernik spełnia oczekiwania nawet najbardziej wybrednych użytkowników. Wyświetlacz TFT o przekątnej 21-centymetrów o wysokim kontraście i rozdzielczości SVGA (800×600) gwarantuje naprawdę duży komfort pracy. Więcej o testerze czytaj na http://www.digimes.pl/?p=90.

Źródło: http://www.apcointl.org/

O firmie DIGIMES (http://www.digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90.
W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu, a także wsparcie dla sprzedawanych produktów. Posiada doskonale wyposażone laboratorium kalibracyjno – pomiarowe oraz mocno rozbudowane zaplecze techniczne. Firma ukierunkowana jest na kluczowych klientów i zapewnia im znakomity serwis oraz dostawy sprzętu na najwyższym poziomie zgodnie z nomami ISO9001.
Dodatkowo świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń