Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Promocja na testery radiokomunikacyjne od DIGIMES

Promocja na testery radiokomunikacyjne od DIGIMES

DIGIMES rozpoczął promocyjną sprzedaż najnowszego modelu testera radiokomunikacyjnego R8000B w dogodnych dla użytkownika pakietach wyposażenia. Pakiety te zawierają wszystkie niezbędne opcje testera dla technologii TETRA lub DMR lub NXDN wraz z opcjami auto-testów dla radiotelefonów MOTOTRBO, Hytera czy NXDN. Ceny już od 99.000 PLN. Gwarancja na tester wraz pakietami nawet do 5 lat.

R8000 to jedyne na świecie przenośne urządzenie testowe przeznaczone do badania i obsługi sprzętu komunikacji radiowej w zakresie częstotliwości od 250 kHz do 3 GHz, które posiada wszystkie niezbędne funkcje pomiarowe do radia analogowego i cyfrowego.

Podczas tegorocznej KKRRIT 2014 na Politechnice Warszawskiej w dniach 11-13 czerwca będzie można zapoznać się z możliwościami R8000 oraz uzgodnić termin prezentacji praktycznej lub wypożyczenia. Prosimy o kontakt bezpośrednio z DIGIMES w celu uzyskania oferty oraz zasięgnięcia informacji.

Kontakt:

TEL : + 48 22 615 94 57
GSM :+ 48 601 24 26 12
E-mail: digimes@digimes.pl

Źródło: Digimes/RadioTech.pl

O firmie DIGIMES (digimes.pl)

Digimes-Technika Pomiarowa i NadawczaWłaściciel firmy Robert Kościesza aktywnie działa w branży techniki pomiarowej i nadawczej od początku lat 90. W roku 2007 opierając się na zdobytym doświadczeniu założył firmę DIGIMES inwestując własne zaangażowanie oraz środki. Swoją wiedzą teoretyczną i praktyczną wspomaga dostawców sprzętu i rozwiązań pomiarowych, z którymi związany jest od wielu lat. Główną działalnością firmy jest sprzedaż oraz usługi montażu i serwisu. Dodatkowo firma świadczy usługi wynajmu przyrządów pomiarowych także w zakresie pomiarów sieci analogowych i cyfrowych TETRA, GSM/GPRS/EDGE/UMTS, CDMA, EVDO, WLAN, WiFI, WiMAX oraz DAB i DVB T/H.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń