Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowa usługa TETRA Messenger u operatora Airwave

Nowa usługa TETRA Messenger u operatora Airwave

Airwave, wiodący dostawca usług transmisji głosu i danych o znaczeniu strategicznym dla służb publicznych w Wielkiej Brytanii, uruchomił niedawno usługę TETRA Messenger.

Jest to narzędzie umożliwiające bezpieczną, niezawodną i dwukierunkową komunikację za pośrednictwem wiadomości tekstowych, a także wysyłanie informacji alarmowych.

 

Narzędzie TETRA Messenger, opracowane z myślą o służbach ratowniczych, pracuje w ramach sieci Airwave i pozwala na realizowanie oszczędności poprzez lepsze wykorzystanie dostępnych zasobów.

David Sangster, dyrektor usług na rynek brytyjski w Airwave, oświadczył: „Klienci szybko zauważą poprawę swojej wydajności operacyjnej wynikającą z lepszego zarządzania incydentami. Dzięki skuteczniejszemu zarządzaniu zasobami ludzkimi poprawia się wydajność służby i jakość świadczonych usług dla członków obsługiwanej wspólnoty”. Terminale służące do dwukierunkowej komunikacji tekstowej pracują w ramach istniejącej sieci i zastępują przestarzałe, analogowe systemy przywoławcze zgodne ze standardem POCSAG.

Możliwość wysyłania statusów, przyszła funkcja zdalnego namierzania i guzik alarmowy, oferowane przez narzędzie TETRA Messenger, korzystnie wpływają na poczucie bezpieczeństwa pracowników i pozwalają na bieżące monitorowanie ich statusu.

David Sangster dodaje: „To solidne narzędzie do komunikacji tekstowej, które dodatkowo obsługuję funkcję potwierdzenia odbioru. Jest proste w użyciu i może pomieścić do 40 zaprogramowanych wiadomości. Narzędzie TETRA Messenger działa także jako nawigacja GPS, jest w pełni konfigurowalne i potrafi filtrować niepożądane wiadomości”.

„Ogólnie mówiąc, TETRA Messenger poprawia skuteczność pracy służb ratunkowych i gwarantuje pracodawcom staranność wykonywanych obowiązków. To zaufanie oznacza też, że służby ratunkowe mogą pracować w ośrodkach wysokiego zagrożenia”.

Źródło: www.airwavesolutions.co.uk

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń