Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowa, przenośna centrala cyfrowa firmy Cassidian - DXT3p

Nowa, przenośna centrala cyfrowa firmy Cassidian – DXT3p

Na trwającej właśnie w Kolonii wystawie PMR Expo firma Cassidian prezentuje swój najnowszy produkt z serii DXT3 – centralę cyfrową DXT3p. Końcówka „p” to skrót od „portable”, czyli przenośna. Nowa centrala oferuje kompletny zestaw funkcji do transmisji głosu i danych w systemie TETRA w bardzo kompaktowej formie. Dzięki wysokiej pojemności i pełnej funkcjonalności, centrala DXT3p stanowi atrakcyjny wybór do tymczasowych sieci lub zastosowań, w których potrzebna jest możliwość przemieszczania sieci.

Centrala DXT3p ma rozmiary walizki: 48 cm szerokości, 34 cm głębokości i 30 cm wysokości. Waży jedynie 20-30 kg, więc w razie potrzeby może ją przenosić jedna osoba. DXT3p posiada ten sam bogaty zestaw funkcji, co cała seria DXT3 i oferuje je w infrastrukturze łączonej przez IP. Centrala stanowi serce sieci radiowej TETRA, do którego podłączone są wszystkie inne jej komponenty. DXT3p jest urządzeniem typu „wszystko w jednym” o wysokiej pojemności, świetnej funkcjonalności i niezwykłej wytrzymałości. Niższy pobór mocy (150 W) czyni je również przyjaznym dla środowiska.

DXT3p idealnie nadaje się do budowania tymczasowych sieci w wypadkach katastrof, takich jak powodzie lub awarie infrastruktury. Może także stanowić tymczasowe rozwiązanie na potrzeby organizacji imprez masowych. Z racji, że centrala jest przenośna, nadaje się również do zamontowania w pojeździe. To sprawia, że sieć łączności może być błyskawicznie zbudowana, a przy tym ciągle jest zapewniana ochrona przed jej podsłuchiwaniem. Dzięki temu, że centrala oferuje takie same funkcje, jak w wielkich, ogólnokrajowych sieciach, użytkownicy mogą niezwłocznie rozpocząć korzystanie z bezpiecznej łączności, bez potrzeby przechodzenia dodatkowego przeszkolenia.

„DXT3p daje służbom bezpieczeństwa publicznego całkowicie nowe narzędzie do zarządzania kryzysowego,” powiedział Eric Davalo, dyrektor ds. technologii Bezpiecznych Rozwiązań Łączności w firmie Cassidian. „Nowa centrala pozwala szybko zbudować bezpieczną i niezawodną infrastrukturę łączności na obszarach, które utraciły system komunikacji radiowej lub nie posiadały go wcale.”

Źródło: www.cassidian.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń