Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Nowa, przenośna centrala cyfrowa firmy Cassidian - DXT3p

Nowa, przenośna centrala cyfrowa firmy Cassidian – DXT3p

Na trwającej właśnie w Kolonii wystawie PMR Expo firma Cassidian prezentuje swój najnowszy produkt z serii DXT3 – centralę cyfrową DXT3p. Końcówka „p” to skrót od „portable”, czyli przenośna. Nowa centrala oferuje kompletny zestaw funkcji do transmisji głosu i danych w systemie TETRA w bardzo kompaktowej formie. Dzięki wysokiej pojemności i pełnej funkcjonalności, centrala DXT3p stanowi atrakcyjny wybór do tymczasowych sieci lub zastosowań, w których potrzebna jest możliwość przemieszczania sieci.

Centrala DXT3p ma rozmiary walizki: 48 cm szerokości, 34 cm głębokości i 30 cm wysokości. Waży jedynie 20-30 kg, więc w razie potrzeby może ją przenosić jedna osoba. DXT3p posiada ten sam bogaty zestaw funkcji, co cała seria DXT3 i oferuje je w infrastrukturze łączonej przez IP. Centrala stanowi serce sieci radiowej TETRA, do którego podłączone są wszystkie inne jej komponenty. DXT3p jest urządzeniem typu „wszystko w jednym” o wysokiej pojemności, świetnej funkcjonalności i niezwykłej wytrzymałości. Niższy pobór mocy (150 W) czyni je również przyjaznym dla środowiska.

DXT3p idealnie nadaje się do budowania tymczasowych sieci w wypadkach katastrof, takich jak powodzie lub awarie infrastruktury. Może także stanowić tymczasowe rozwiązanie na potrzeby organizacji imprez masowych. Z racji, że centrala jest przenośna, nadaje się również do zamontowania w pojeździe. To sprawia, że sieć łączności może być błyskawicznie zbudowana, a przy tym ciągle jest zapewniana ochrona przed jej podsłuchiwaniem. Dzięki temu, że centrala oferuje takie same funkcje, jak w wielkich, ogólnokrajowych sieciach, użytkownicy mogą niezwłocznie rozpocząć korzystanie z bezpiecznej łączności, bez potrzeby przechodzenia dodatkowego przeszkolenia.

„DXT3p daje służbom bezpieczeństwa publicznego całkowicie nowe narzędzie do zarządzania kryzysowego,” powiedział Eric Davalo, dyrektor ds. technologii Bezpiecznych Rozwiązań Łączności w firmie Cassidian. „Nowa centrala pozwala szybko zbudować bezpieczną i niezawodną infrastrukturę łączności na obszarach, które utraciły system komunikacji radiowej lub nie posiadały go wcale.”

Źródło: www.cassidian.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń