Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Kolejna odsłona systemu Claricor firmy Cassidian

Kolejna odsłona systemu Claricor firmy Cassidian

Podczas trwających w Paryżu targów Critical Communications World (CCW) firma Cassidian zaprezentowała kolejną, trzecią już odsłonę swojego profesjonalnego systemu łączności radiowej dla małych i średnich sieci, o nazwie Claricor. Jest to ekonomiczne rozwiązanie obsługujące do 5000 użytkowników i zapewniające pokrycie zasięgiem wewnątrz oraz na zewnątrz budynków w miejscach takich, jak porty lotnicze, fabryki, elektrownie, a nawet na obszarze całych miast. W razie potrzeby, zasięg sieci zbudowanej w oparciu o Claricor może być rozszerzony na skalę krajową poprzez zastosowanie wielu central.

Nowy Claricor 3 obsługuje szybką transmisję danych w standardzie TEDS i zapewnia przepustowość większą niż wystarczającą do zastosowań takich, jak Smart Grid, czy SCADA. Serce systemu stanowią połączone poprzez IP centrale cyfrowe DXT3p firmy Cassidian. Są to urządzenia zamknięte w jednej obudowie, zapewniające wysoką pojemność i znakomitą funkcjonalność dla sieci opartych o IP. Niski pobór mocy (150 W) czyni je również przyjaznymi dla środowiska.

Claricol może być łatwo rozszerzany od pojedynczej strefy obsługującej małą grupę użytkowników do rozwiniętej sieci z kilkoma tysiącami abonentów. “Nasi klienci mogą rozpocząć od małego systemu, który będzie rósł razem z nimi, co sprawia, że Claricor 3 jest bardzo przyszłościowym wyborem. Innymi słowy, Claricor 3 stanowi inteligentny i bezpieczny środek łączności dostępny dla większego grona organizacji niż kiedykolwiek,” powiedział Olivier Koczan, dyrektor sprzedaży w dziale Bezpiecznych Rozwiązań Komunikacji w firmie Cassidian.

Claricor 3 oferuje zaawansowane funkcje dla większych sieci, w tym bezpieczne usługi związane z łącznością głosową i transmisją danych, wywołania indywidualne i grupowe, TEDS oraz funkcje dyspozytorskie. Ponadto, obszerny zestaw funkcji dostępnych wraz z tym systemem ma potwierdzoną w praktyce skuteczność i zapewnia mniejszym sieciom niezawodność porównywalną z sieciami ogólnokrajowymi.

 

 

 

Źródło: www.cassidian.com

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń