Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Firma Cassidian podpisała nową umowę serwisową z operatorem sieci TETRA w Pekinie

Firma Cassidian podpisała nową umowę serwisową z operatorem sieci TETRA w Pekinie

Cassidian-BeijingTetra-network-small.jpgFirma Cassidian podpisała ostatnio nową, trzyletnią umowę serwisową z operatorem sieci Beijing Just Top Network Communications Ltd na wsparcie i konserwację pekińskiej rządowej sieci TETRA. Kontrakt obejmuje usługi takie, jak konserwacja oprogramowania, naprawa sprzętu, pomoc techniczną, serwis awaryjny u klienta oraz wsparcie urządzeń firm trzecich. Nowa umowa jest efektem długoletnich, pełnych zaufania relacji pomiędzy Cassidianem, a jego chińskim klientem opartej na doskonałej współpracy od momentu wdrożenia sieć.

Beijing Just Top TETRA Network jest największą cyfrową siecią trankingową w regionie Azji i Pacyfiku i największą miejską siecią TETRA na świecie. Obsługuję ponad 76 tysiącom użytkowników. Zainstalowano ją w 2003 roku i od tamtego czasu rozszerzono czterokrotnie.

Oprócz 60-tej rocznicy powstania Chińskiej Republiki Ludowej, którą obchodzono w 2009 roku, sieć była z powodzeniem wykorzystywana także podczas Igrzysk Olimpijskich w 2008 roku. Podczas pierwszego dnia, w którym odbywała się ceremonia otwarcia, pomyślnie obsłużyła 1,6 miliona połączeń – w tamtym czasie był to rekord świata.

Źródło: www.cassidian.com

O firmie CASSIDIAN

Cassidian EADS CompanyFirma Cassidian, wchodząca w skład koncernu EADS, jest światowym liderem w zakresie globalnych systemów i rozwiązań w zakresie bezpieczeństwa. Firma oferuje integrację dużych systemów (Lead Systems Integration) oraz produkty i usługi zarówno dla odbiorców cywilnych, jak i wojskowych na całym świecie: systemy lotnicze (samoloty wojskowe i bezzałogowe statki latające UAV), systemy naziemne, morskie oraz systemy łączone, systemy wywiadu i nadzoru, systemy bezpieczeństwa cybernetycznego, bezpieczną łączność PMR, systemy testujące, systemy rakietowe oraz wszelkiego rodzaju usługi związanymi z tymi produktami.

W 2010 roku firma Cassidian – zatrudniając blisko 28 tysięcy pracowników – osiągnęła przychody w wysokości 5.9 mld €. Grupa EADS jest światowym liderem w przemyśle lotniczym, kosmicznym i zbrojeniowym oraz związanych z tymi dziedzinami usługach. W 2010 roku Grupa EADS – składający się z czterech głównych działów biznesowych: Airbus, Astrium, Cassidian i Eurocopter – osiągnęła przychody w wysokości 45.8 mld €, zatrudniając ponad 121 000 osób.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń