Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Norwescy strażacy kupili 2000 radiotelefonów TETRA firmy Motorola

Norwescy strażacy kupili 2000 radiotelefonów TETRA firmy Motorola

Firma Motorola Solutions zwyciężyła w przetargu rozpisanym przez Dyrekcję ds. Łączności Kryzysowej (DNK) w Ministerstwie Sprawiedliwości Norwegii. Przedmiotem tego przetargu była dostawa terminali TETRA dla norweskich strażaków, do pracy w ogólnokrajowej sieci łączności radiowej Nødnett. Zamówienie obejmuje pięć modeli radiotelefonów, w sumie 2000 sztuk.

Norweska filia Motorola Solutions jest również głównym kontrahentem w projekcie Nødnett odpowiedzialnym za budowę i wdrażanie całego systemu.

W sierpniu 2012 roku DNK podpisała z trzema producentami umowy ramowe, upoważniając ich do brania udziału w przetargach na terminale dla służb bezpieczeństwa publicznego, w poszczególnych fazach realizacji projektu. Zwycięstwo firmy Motorola Solutions jest wynikiem procesu przetargowego, w trakcie którego strażacy testowali urządzenia wszystkich producentów w rzeczywistych warunkach.

DNK wybrała radiotelefony ręczne MTP3200, MTP3250, MTP850S i MTP850 Ex oraz przewoźny MTM5400.

“Dostarczanie niezawodnych rozwiązań komunikacji dla norweskich organizacji bezpieczeństwa publicznego ma w naszej firmie wciąż najwyższy priorytet i jesteśmy bardzo zaszczyceni, że Norweska Straż Pożarna wybrała nasze urządzenia radiowe TETRA dla potrzeb swojej łączności o znaczeniu krytycznym,” powiedział Tom Quirke, wiceprezes i główny menedżer Global TETRA Organization w Motorola Solutions.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń