Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Norwescy strażacy kupili 2000 radiotelefonów TETRA firmy Motorola

Norwescy strażacy kupili 2000 radiotelefonów TETRA firmy Motorola

Firma Motorola Solutions zwyciężyła w przetargu rozpisanym przez Dyrekcję ds. Łączności Kryzysowej (DNK) w Ministerstwie Sprawiedliwości Norwegii. Przedmiotem tego przetargu była dostawa terminali TETRA dla norweskich strażaków, do pracy w ogólnokrajowej sieci łączności radiowej Nødnett. Zamówienie obejmuje pięć modeli radiotelefonów, w sumie 2000 sztuk.

Norweska filia Motorola Solutions jest również głównym kontrahentem w projekcie Nødnett odpowiedzialnym za budowę i wdrażanie całego systemu.

W sierpniu 2012 roku DNK podpisała z trzema producentami umowy ramowe, upoważniając ich do brania udziału w przetargach na terminale dla służb bezpieczeństwa publicznego, w poszczególnych fazach realizacji projektu. Zwycięstwo firmy Motorola Solutions jest wynikiem procesu przetargowego, w trakcie którego strażacy testowali urządzenia wszystkich producentów w rzeczywistych warunkach.

DNK wybrała radiotelefony ręczne MTP3200, MTP3250, MTP850S i MTP850 Ex oraz przewoźny MTM5400.

“Dostarczanie niezawodnych rozwiązań komunikacji dla norweskich organizacji bezpieczeństwa publicznego ma w naszej firmie wciąż najwyższy priorytet i jesteśmy bardzo zaszczyceni, że Norweska Straż Pożarna wybrała nasze urządzenia radiowe TETRA dla potrzeb swojej łączności o znaczeniu krytycznym,” powiedział Tom Quirke, wiceprezes i główny menedżer Global TETRA Organization w Motorola Solutions.

Źródło: www.radioresourcemag.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń