Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Niemiecka sieć BOSNet ma już 400 tys. abonentów

Niemiecka sieć BOSNet ma już 400 tys. abonentów

Od grudnia ubiegłego roku z niemieckiej ogólnokrajowej sieci łączności radiowej BOSNet korzysta już 400 tysięcy policjantów, strażaków i innych funkcjonariuszy służb bezpieczeństwa publicznego oraz przedstawicieli władz. Wzrasta także wykorzystanie niemieckiej sieci TETRA — w samym tylko grudniu wykonano w niej 4,3 mln wywołań grupowych.

BOSNet jest używana we wszystkich krajach związkowych Niemiec w codziennej pracy służb, lecz dowiodła swojej sprawności także podczas sytuacji wyjątkowych, takich jak powódź, która dotknęła południa i wschodu kraju w lecie 2013 roku. Dzięki nowemu systemowi łączności radiowej, funkcjonariusze różnych służb byli w stanie skomunikować się szybko i niezawodnie.

Według BDBOS, organu zarządzającego siecią, całkowite ukończenie budowy BOSNet nastąpi do końca bieżącego roku. Główne prace, jakie pozostały do wykonania to dostosowywanie infrastruktury i optymalizacja poszczególnych gałęzi sieci.

Źródło: www.tetra-applications.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń