Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions na liście najbardziej cenionych firm na świecie

Motorola Solutions na liście najbardziej cenionych firm na świecie

Magazyn Fortune opublikował tegoroczną edycję swojej prestiżowej listy najbardziej cenionych firm świata. Po raz drugi z rzędu firma Motorola Solutions znalazła się na trzecim miejscu w kategorii “Sprzęt sieciowy i komunikacyjny”.

Ranking ten, uznawany za niezaprzeczalny probierz poziomu reputacji przedsiębiorstw, jest sporządzany na podstawie ankiety w której ponad 4000 korporacyjnych menedżerów, członków zarządów i analityków finansowych przyznaje oceny firmom ze swojej branży. Na listę trafiają jedynie te przedsiębiorstwa, które we własnej branży plasują się w górnej połowie stawki.

W ankiecie ocenianych jest 9 czynników składających się na reputację firmy: innowacje, zarządzanie ludźmi, wykorzystanie firmowych zasobów, odpowiedzialność społeczna, jakość zarządzania, kondycja finansowa, inwestycje długoterminowe, jakość produktów/usług i konkurencyjność na świecie.

Z pełną listą najbardziej cenionych na świecie przedsiębiorstw można zapoznać się na stronie internetowej Fortune lub w marcowym wydaniu drukowanym magazynu.

Źródło: newsroom.motorolasolutions.com

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Nowe urządzenie pokładowe Teltronic RTP-800 TETRA/LTE dla transportu publicznego

Hiszpańska firma Teltronic, jako światowy lider profesjonalnych rozwiązań komunikacji radiowej w transporcie, przedstawiła urządzenie pokładowe nowej generacji RTP-800, które integruje krytyczne usługi łączności głosowej (TETRA) i usługi transmisji danych szerokopasmowych (LTE/Wi-Fi) w jednym urządzeniu.

Airbus modernizuje sieć miejskiego operatora sieci komunalnej w Monachium do TETRA IP

Airbus zmodernizował system łączności radiowej TETRA miejskiego operatora komunalnego do nowoczesnej technologii serwera Airbus TETRA Taira

Andrzej Piotrowski poza PGE Systemy. Czy to oznacza koniec sieci LTE450 dla energetyki?

Andrzej Piotrowski rozstał się z PGE Systemy. Czy to oznacza koniec projektu prywatnej szerokopasmowej sieci LTE450 dla energetyki w Polsce?

Enspirion uruchomił na Bałtyku stację bazową sieci TETRA

Enspirion, spółka-córka Energi powiększa zasięg działania sieci radiowej TETRA o domenę morską – dzięki czemu poprawi się bezpieczeństwo i niezawodność cyfrowej łączności na południowym Bałtyku.
Pytania? Zadzwoń