Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola nagrodzona za zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

Motorola nagrodzona za zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej

W  poniedziałek, 29 czerwca 2015 roku, przyznane zostały nagrody dla wyróżniających się firm członkowskich Amerykańskiej Izby Handlowej w Polsce (AmCham), które ciągu ostatnich 25 lat wniosły największy wkład w budowę gospodarki Polski. Wśród wyróżnionych firm znalazła się Motorola Solutions Polska.

Odznaki Honorowe za Zasługi dla Rozwoju Gospodarki Rzeczypospolitej Polskiej przyznane zostały 16 firmom członkowskim Amerykańskiej Izby Handlowej.  Odznaczenia państwowe przyznał wicepremier i minister gospodarki Janusz Piechociński.

Amerykańska Izba Handlowa zrzesza ponad 320 przedstawicieli największych firm z kapitałem amerykańskim w Polsce. Firmy z zza oceanu należą do pierwszych, które otwierały swoją działalność na polski rynku po upadku komunizmu i nadal stanowią najsilniejszą grupę zagranicznych inwestorów. W ciągu 25 lat zainwestowały one w Polsce ponad 30 mld dolarów, tworząc ponad 200 tys. miejsc pracy. – Przedsiębiorcy z USA wnieśli do naszego kraju nie tylko kapitał, ale również nowoczesny model prowadzenia biznesu. Przyjaźń, solidarność, wspólne myślenie o świecie to ciągłe potwierdzanie dowodów przyjaźni amerykańsko-polskiej, która buduje lepszą rzeczywistość – powiedział wicepremier Janusz Piechociński. Podkreślił także fakt, że wzrost gospodarczy, do którego bez wątpienia przyczyniły się amerykańskie przedsiębiorstwa, zachęca do dalszego inwestowania w Polsce.

Jedną z odznaczonych firm została Motorola Solutions Polska – światowy lider branży telekomunikacyjnej, dostarczający kompleksowe rozwiązania telekomunikacyjne dla organizacji rządowych, służb bezpieczeństwa publicznego oraz klientów biznesowych. W imieniu firmy nagrodę odebrał Jacek Drabik, Country Manager Motorola Solutions Polska. – Jesteśmy dumni z tak prestiżowej nagrody przyznanej przez ministra gospodarki – powiedział Jacek Drabik. Dodał, także – Nagroda jest wyrazem uznania dla wszystkich pracowników, którzy wnieśli wkład w rozwój naszej firmy oraz podziękowaniem dla Polskich klientów, którzy obdarzyli nas swoim zaufaniem. Znajdujące się w Krakowie Centrum Badawczo-Rozwojowe R&D jest jednym z największych ośrodków Motoroli na świecie. Obecnie zatrudnia prawie 1300 osób, które są odpowiedzialne za szeroki zakres działań mających kluczowe znaczenie dla funkcjonowania całej firmy.

W Krakowie znajdują się Centrum Oprogramowania, Dział Dokumentacji i Szkoleń, Wsparcia Klientów, Łańcucha Dostaw, Jakości oraz Centrum Usług Finansowych. Pracownicy Warszawskiej siedziby firmy skupiają się na sprzedaży, integracji i serwisie rozwiązać telekomunikacyjnych dla klientów w całej Europie.

Źródło: motorolasolutions.com Fot.Jacek Domiński, agencja Reporter.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń