Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions usprawnia komunikację w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej dzięki systemowi radiowemu...

Motorola Solutions usprawnia komunikację w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej dzięki systemowi radiowemu TETRA

Warszawa, Polska – 28 sierpnia, 2018 r. – Centrum Zasobów Informatycznych Sił Zbrojnych RP w trybie otwartego postępowania o zamówienie publiczne podpisało z  firmą Motorola Solutions Polska Sp. z o.o. nową umowę na rozbudowę, rekonfigurację i integrację szyfrowanego, cyfrowego systemu łączności radiowej Sił Zbrojnych. Przeprojektowany system TETRA (Terrestrial Trunked Radio) zapewni krytyczną komunikację w rejonach ośrodków szkolenia poligonowego, w jednostkach wojskowych Marynarki Wojennej, bazach lotniczych Sił Powietrznych oraz w Wojskach Lądowych w całej Polsce.

Dostawa i wdrożenie systemu obejmuje m.in. stacje bazowe podłączone do georedundantnej centrali, radiotelefony cyfrowe (stacjonarne, samochodowe i przenośne), stanowiska dyspozytorskie, szkolenie i pięcioletnią gwarancję.

„Polskie Siły Zbrojne od dawna są użytkownikiem rozwiązań Motorola Solutions. Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy przy kolejnym, strategicznym projekcie” – powiedział Michael Kaae, wiceprezes MSSSI, Nordics, Eastern Europe & Russia w Motorola Solutions. „Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we wdrażaniu ogólnokrajowych systemów komunikacyjnych o znaczeniu krytycznym w Europie i na świecie, wierzę, że ten nowo zaprojektowany system będzie wspierał potrzeby komunikacyjne wojska w utrzymaniu pokoju i bezpieczeństwa polskich obywateli”.

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

Źródło: www.motorolasolutions.com/newsroom Fot. Flicker/MON

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń