Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Motorola Solutions usprawnia komunikację w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej dzięki systemowi radiowemu...

Motorola Solutions usprawnia komunikację w Siłach Zbrojnych Rzeczypospolitej Polskiej dzięki systemowi radiowemu TETRA

Warszawa, Polska – 28 sierpnia, 2018 r. – Centrum Zasobów Informatycznych Sił Zbrojnych RP w trybie otwartego postępowania o zamówienie publiczne podpisało z  firmą Motorola Solutions Polska Sp. z o.o. nową umowę na rozbudowę, rekonfigurację i integrację szyfrowanego, cyfrowego systemu łączności radiowej Sił Zbrojnych. Przeprojektowany system TETRA (Terrestrial Trunked Radio) zapewni krytyczną komunikację w rejonach ośrodków szkolenia poligonowego, w jednostkach wojskowych Marynarki Wojennej, bazach lotniczych Sił Powietrznych oraz w Wojskach Lądowych w całej Polsce.

Dostawa i wdrożenie systemu obejmuje m.in. stacje bazowe podłączone do georedundantnej centrali, radiotelefony cyfrowe (stacjonarne, samochodowe i przenośne), stanowiska dyspozytorskie, szkolenie i pięcioletnią gwarancję.

„Polskie Siły Zbrojne od dawna są użytkownikiem rozwiązań Motorola Solutions. Bardzo cieszymy się z nawiązania współpracy przy kolejnym, strategicznym projekcie” – powiedział Michael Kaae, wiceprezes MSSSI, Nordics, Eastern Europe & Russia w Motorola Solutions. „Bazując na naszym wieloletnim doświadczeniu we wdrażaniu ogólnokrajowych systemów komunikacyjnych o znaczeniu krytycznym w Europie i na świecie, wierzę, że ten nowo zaprojektowany system będzie wspierał potrzeby komunikacyjne wojska w utrzymaniu pokoju i bezpieczeństwa polskich obywateli”.

Informacje o Motorola Solutions

Motorola Solutions (NYSE: MSI) tworzy innowacyjne rozwiązania i usługi komunikacyjne do zastosowań o znaczeniu krytycznym. Dzięki nim służby odpowiedzialne za bezpieczeństwo publiczne oraz klienci komercyjni budują bezpieczniejsze miasta i prężne społeczności. Więcej informacji uzyskać można odwiedzając stronę www.motorolasolutions.com/newsroom lub subskrybując firmowy kanał informacyjny.

Źródło: www.motorolasolutions.com/newsroom Fot. Flicker/MON

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń