Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje RadioEXPO 2018: Elita polskiej branży PMR w jednym miejscu!

RadioEXPO 2018: Elita polskiej branży PMR w jednym miejscu!

W dniach 3-4 października w Warszawie odbędzie się najważniejsze wydarzenie branży radiokomunikacji profesjonalnej w PolsceRadioEXPO 2018. Uczestnicy konferencji będą mogli na rzeczywistych przykładach przekonać się jakie korzyści niesie ze sobą cyfrowa transformacja systemów łączności radiowej. Jak co roku RadioEXPO zapowiada się nie tylko jako konferencja, ale jako wydarzenie branżowe, które firmy radiokomunikacyjne mają na stałe wpisane w swój kalendarz. Zapraszamy wszystkich czytelników aby dołączyli do grona uczestników.

RadioEXPO to największe wydarzenie w Europie Środkowo-Wschodniej, podczas którego liczni dostawy i klienci dzielą się swoim know-how, dyskutują nad postępującą transformacją cyfrową oraz wpływie nowoczesnych technologi łączności na służby bezpieczeństwa publicznego oraz biznes. Tegoroczna edycja RadioEXPO będzie należała do wyjątkowych, gdyś konferencja obchodzi mały jubileusz pięciu lat istnienia.

Na uczestników wydarzenia będą czekały niecodzienne spotkania ze specjalistami branży radiowej, które umożliwią podzielenie się wiedzą, wymianę doświadczeń w zakresie użytkowania oraz przeprowadzonych wdrożeń, a także nawiązywanie nowych kontaktów biznesowych. W specjalnie wydzielonej przestrzeni wystawienniczej będzie można zapoznać się z najnowszymi produktami firm Motorola Solutions, Hytera, Airbus, ATDI jak i również skonsultować z ekspertami kwestie związane z zastosowaniami i wdrażaniem prezentowanych rozwiązań. W programie tegorocznego RadioEXPO znajdzie się wiele merytorycznych prezentacji. Wśród prelegentów są m.in. przedstawiciele Uniwersytetu Morskiego w Gdyni, Energa Operator, Portu Lotniczego Kraków-Balice oraz Szybkiej Kolei Miejskiej w Trójmieście.

Wśród honorowych patronów imprezy są Ministerstwo Cyfryzacji, Urząd Komunikacji Elektronicznej, Instytut Łączności, PTPiREE oraz Międzynarodowe Stowarzyszenie TETRA.

Nie zabraknie też wieczornych atrakcji takich jak degustacja urodzinowego tortu firmy Motorola Solutions (90 lat istnienia) oraz ATDI (30 lat).

Rejestracja na RadioEXPO 2018 odbywa się za pośrednictwem formularza na stronie internetowej wydarzenia.

Organizatorzy zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w administracji i służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej, Straży Granicznej oraz Służby Więziennej. Wśród zaproszonych gości są przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSWiA, UKE, MC) oraz lokalnego. Organizatorzy zapraszają koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalne systemy łączności radiowej w codziennej pracy.

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel.    +48 602 72 32 62
e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-2018-konferencja-radiokomunikacji-profesjonalnej-5-edycjaRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz trzeci dnia 3-4 października 2018 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń