Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje RadioEXPO 2014: święto branży radiokomunikacji profesjonalnej w Polsce

RadioEXPO 2014: święto branży radiokomunikacji profesjonalnej w Polsce

Zespół TETRA Forum Polska oraz serwisu RadioTech.pl rozpoczął intensywne przygotowania do organizacji pierwszej edycji Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej  – RadioEXPO 2014. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się 8 października 2014 roku w warszawskim hotelu NOVOTEL Airport.

Jest to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Będzie to swego rodzaju święto branży, które stanie się okazją do spotkania najważniejszych podmiotów i decydentów. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wysokiej jakości wystawie produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków.

Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, GSM-R, CDMA, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, Systemy Wspomagania Dowodzenia oraz wiele innych ciekawych zagadnień.

radioexpo-mapa-polski-zakres-tematyczny

Organizatorzy już dziś zapraszają do bezpłatnego udziału w RadioEXPO specjalistów odpowiedzialnych za utrzymanie systemów łączności radiowej w służbach bezpieczeństwa publicznego: Policji, Straży Miejskiej, Straży Pożarnej oraz Służby Więziennej. Ponadto: przedstawicieli władz szczebla centralnego (MSW, CPI, UKE, MAiC) oraz lokalnego, koordynatorów zespołów ratownictwa medycznego, WOPR, TOPR i GOPR. Mile widziani są również przedstawiciele kadry zarządzającej, dyrektorzy IT/Telco firm z branży energetycznej, transportowej, logistycznej, a także przedstawiciele publicznych i prywatnych przedsiębiorstw wykorzystujących lub planujących używać profesjonalnych systemów łączności radiowej w codziennej pracy.

„Ufamy, że RadioEXPO będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w dziedzinie profesjonalnej łączności radiowej i na stałe wpisze się w kalendarz ciekawych imprez technologicznych. Rozpoczęliśmy intensywne prace nad programem konferencji oraz pozyskaniem sponsorów i wystawców. Duży nacisk kładziemy na merytoryczną część przedsięwzięcia. Jestem przekonany, że bogate międzynarodowe doświadczenie naszego zespołu z podobnych tego typu wydarzeń na świecie zaowocuje ciekawą konferencją w Polsce.” – powiedział Mariusz Waruszewski, Dyrektor Organizacyjny RadioEXPO.

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć na stronie www.radioexpo.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń