Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze RadioTech - nowy magazyn radiokomunikacji profesjonalnej na polskim rynku

RadioTech – nowy magazyn radiokomunikacji profesjonalnej na polskim rynku

Dnia 8 października br. podczas konferencji RadioEXPO 2014 swoją premierę ma pierwszy numer Magazynu Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioTech. Jest to pierwszy w Polsce drukowany tytuł poświęcony w całości branży radiokomunikacji profesjonalnej. RadioTech to źródło wiedzy o najnowszych tendencjach rynkowych, wydarzeniach, nowościach produktowych oraz przetargach. W magazynie znajdą się analizy rynku, opisy wdrożeń oraz wywiady z liderami branży radiokomunikacyjnej.  „Jesteśmy nowoczesnym magazynem biznesowym przeznaczonym dla dla użytkowników systemów radiokomunikacji profesjonalnej oraz firm sprzedających i wdrażających te rozwiązania” — powiedział Mariusz Waruszewski, pomysłodawca i redaktor naczelny pisma.

 

Radiotech-magazyn-nr-1-2014-okladka

Magazyn RadioTech jest rozpowszechniany wyłącznie w BEZPŁATNEJ kwalifikowanej prenumeracie i dociera do najważniejszych firm z branży PMR. Pierwszy numer otrzymali wszyscy uczestnicy konferencji RadioEXPO 2014. Prenumeratorami pisma zostali kluczowi użytkownicy z sektora bezpieczeństwa publicznego, przedstawiciele władz na wszystkich szczeblach administracji publicznej, a także kadra zarządzająca firm z branży energetycznej, logistycznej czy produkcyjnej.

 

„Stawiamy na wysoki poziom merytoryczny prezentowanych treści zarówno w papierowym wydaniu Magazynu RadioTech, jak również na portalu RadioTech.pl. Dzięki doświadczonym, pełnym pasji autorom oraz najlepszym felietonistom w branży radiokomunikacji profesjonalnej zamierzamy być medium opiniotwórczym i mieć wpływ na rozwój polskiego rynku PMR” — dodał Mariusz Waruszewski.

 

Formularz bezpłatnej subskrypcji magazynu RadioTech dostępny jest na stronie: http://radiotech.pl/o-portalu-radiotechpl/subskrypcja.html

 

Nowy magazyn cieszył się dużą popularnością nie tylko podczas konferencji RadioEXPO 2014 ale również podczas Aksel Mototrbo Roadshow w Poznaniu.

{gallery}Czytelnicy-magazynu-RadioTech{/gallery}

 

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?

AIRBUS: Komunikacja hybrydowa na lotnisku w Dubaju – 3 ważne korzyści

Międzynarodowe lotnisko w Dubaju (DXB) jest najbardziej ruchliwym lotniskiem na świecie pod względem międzynarodowego ruchu pasażerskiego.
Pytania? Zadzwoń