Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Konferencje Zgłoś swój referat na RadioEXPO 2018

Zgłoś swój referat na RadioEXPO 2018

W związku ze zbliżającą się jubileuszową, piątą edycją Konferencji i Wystawy branży Radiokomunikacji Profesjonalnej RadioEXPO 2018 – organizatorzy serdecznie zapraszają specjalistów zainteresowanych tą tematyką do przesyłania propozycji swoich referatów. Celem spotkania jest wymiana doświadczeń, dyskusja nad rozwiązaniami. Tematyka obejmuje wszystkie zagadnienia dotyczące technologii systemów PMR (ang. Professional Mobile Radio) – również ich konserwacji czy doświadczeń z użytkowania.

Propozycja skierowana jest przede wszystkim do końcowych użytkowników profesjonalnych systemów radiowych – TETRA, DMR, LTE, analog i innych – wywodzących się z szerokiego spektrum użytkowników: od bezpieczeństwa publicznego, administrację poprzez energetykę, biznes, logistykę i inne.

W ramach niniejszego zaproszenia prosimy autorów o zgłaszanie propozycji prezentacji w następujących blokach tematycznych:

  • przygotowanie do wdrażania systemu łączności radiowej PMR w danej organizacji,
  • planowanie i modernizacja systemu PMR,
  • bezpieczeństwo i efektywność,
  • ekonomiczne aspekty użytkowania systemów PMR,
  • wizje i przyszłość systemów radiowych PMR,
  • doświadczenie z użytkowania systemów/najlepsze praktyki,
  • Case Study z wdrożeń konkretnych rozwiązań PMR.

Szczególnie zapraszamy do podzielenia się swoimi doświadczeniami z planowania, wdrażania i użytkowania systemów radiowych.

Przewidywana długość prezentacji to około 20 minut. Prosimy o wysyłanie zgłoszeń do 30 sierpnia 2018 na adres mariusz.waruszewski@radiotech.pl lub kontakt telefoniczny pod numerem: 602 72 32 62. Z tytułu wygłoszonej prezentacji organizatorzy nie przewidują wynagrodzeń dla prelegentów.

Więcej informacji i formularz rejestracji udziału dostępny na stronie: http://radioexpo.pl/

Kontakt do organizatora:
Mariusz Waruszewski
Tel.    +48 602 72 32 62
e-mail: mariusz.waruszewski@radiotech.pl

O RadioEXPO (radioexpo.pl)

RadioEXPO-Konferencja-Radiokomunikacji-ProfesjonalnejRadioEXPO to pierwsza w Polsce wystawa i konferencja poświęcona branży radiokomunikacji profesjonalnej. Zakres tematyczny imprezy obejmuje m.in. systemy radiowe standardu TETRA, DMR, dPMR, LTE dla bezpieczeństwa publicznego, systemy dyspozytorskie, radiokomunikacyjny sprzęt pomiarowy, systemy wspomagania dowodzenia. Głównym celem RadioEXPO jest promowanie i wspieranie rozwoju profesjonalnych systemów łączności radiowej w Polsce. Wystawie wysokiej jakości produktów, systemów i usług towarzyszyć będą prezentacje, wykłady oraz studium przypadków. To wyjątkowe spotkanie odbędzie się po raz trzeci dnia 3-4 października 2018 roku w warszawskim hotelu Sangate Airport.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350

Hytera wyposaża holenderskie służby w nowy system łączności radiowej TETRA

Hytera poinformowała o pomyślnym zakończeniu projektu migracji narodowej sieci TETRA (C2000) w Holandii do nowej infrastruktury ACCESSNET-T-IP

5 powodów, dla których warto wybrać technologię TETRA

Hytera Mobilfunk cytuje 5 powodów dla których warto wybrać niezawodną łączność radiową w standardzie TETRA: Bezpieczna komunikacja radiowa, Wysoki poziom interoperacyjności, Maksymalna skalowalność, Efektywne wykorzystanie kanałów, Bezprzewodowe połączenie sieciowe.

Energa OZE wprowadza do użytku system TETRA

Nowoczesny system cyfrowej łączności TETRA będzie wdrożony w kolejnej spółce Grupy Energa w celu zapewnienia niezawodnej łączności.
Pytania? Zadzwoń