Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze LS telcom planuje system TETRA dla ośrodka kultury w saudyjskim mieście Dharan

LS telcom planuje system TETRA dla ośrodka kultury w saudyjskim mieście Dharan

Niemiecka firma LS telcom projektuje system łączności TETRA dla ośrodka kultury światowej im. Króla Abdulaziza w saudyjskim mieście Dharan. Ośrodek ten składa się z pięciu budynków znajdujących się w samym sercu saudyjskich pól naftowych i zaoferuje publiczności dostęp do różnego rodzaju atrakcji kulturalnych takich jak księgarnia, muzeum, centrum dla mediów i zwiedzających, instalacje dla młodzieży oraz hale wystawowe.

LS-Telcom-TETRA-in-building-coverage-solutions-Soudi-Arabia.jpg

Specjaliści z firmy LS telcom opracowali system repeaterów TETRA, które zostaną zainstalowane wewnątrz całego kompleksu. Inżynierowie przedstawili ogólną koncepcję, dokonali obliczeń zasięgu sieci i jej pojemności. Na tej podstawie wyznaczyli ogólne limity systemu.

Wyniki ich pracy będą udokumentowane w postaci różnorodnych wykresów pokrycia radiowego, schematów rozmieszczenia anten i przewodów wewnątrz budynków, kosztorysów, charakterystyk technicznych systemu i list inwentaryzacyjnych niezbędnego sprzętu.

Pracownicy LS telcom używali do swojej pracy narzędzi projektowania „iBwave Design” i „xG-Planner”. Wcześniej jednak musieli uzyskać, a następnie wprowadzić do oprogramowania pełne i kompleksowe dane dotyczące całego ośrodka.

Źródło:http://www.lstelcom.com

LS-telcom-logo-wireless-network-planning-tools.pngLS telcom jest wiodącym dostawcą rozwiązań w zakresie zarządzania zasobami częstotliwościami i planowaniem sieci bezprzewodowych. LS telcom jest jedyną firmą oferującą kompletny pakiet oprogramowania, doradztwo strategiczne, szkolenia i usługi inżynierskie aby efektywnie wykorzystać dostępne widmo częstotliwości radiowych oraz zapewnić optymalną wydajność i pokrycie sieci radiokomunikacyjnych. Firma dostarcza oprogramowania dla projektowania sieci GSM,UMTS,TETRA, TETRAPOL, LTE, FM, DVB-T, T-DAB i inne.

Na swoim koncie LS może pochwalić się m.in. projektami optymalizacji narodowej sieci TETRA BOS w Berlinie, projekt pokrycia metra w Dusseldorfie i Hamburgu, optymalizacji sieci TETRA dla służb w Schleswig-Holstein oraz projektu w Afryce i Arabii Saudyjskiej dla Saudi Aramco.

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń