Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze System TETRA dla MPK Częstochowa

System TETRA dla MPK Częstochowa

Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Częstochowie ogłosiło w połowie maja przetarg na dostawę, montaż i uruchomienie systemu łączności radiowej w standardzie TETRA. System będzie się składał z jedne stacji bazowej i zostanie zainstalowany w trybie pod klucz.

Dostarczony system musi zostać zintegrowany z istniejącym systemem trankingowym MPT1327. Z uwagi na konieczność etapowego przejścia do pełnego systemu TETRA, Zamawiający wymaga integracji polegającej na udostępnieniu przynajmniej dwóch grup rozmownych, pozwalających na prowadzenie korespondencji głosowej na obu systemach.

W skład przedmiotu zamówienia wchodzi:

1) Przeprowadzenie procedury w celu uzyskania pozwolenia radiowego.

2) Cyfrowa infrastruktura systemu łączności – 1 sztuka.

3) Instalacja antenowa potrójnego odbioru zbiorczego – 1 sztuka.

4) Radiotelefon przewoźny – 45 sztuk.

5) Radiotelefon nasobny – 4 sztuki.

6) Konsola dyspozytorska z rejestratorem rozmów – 1 sztuka.

7) Antena samochodowa – 43 sztuki.

8) Montaż radiotelefonu przewoźnego i anteny w pojeździe – 43 sztuki.

9) Uruchomienie i szkolenie.

Dostarczony system musi posiadać możliwość dalszej rozbudowy o kolejne stacje bazowe bez konieczności wymiany jakiegokolwiek podzespołu w ramach tego zamówienia. W lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego wykonana ma być instalacja antenowa o długości feedera do 40m.

Gwarancja ma wynosić 24 miesiące. Wykonawca ma zabezpieczyć serwis gwarancyjny i pogwarancyjny dla całości przedmiotu zamówienia; w zakresie infrastruktury systemu łączności opartej o standard TETRA, wchodzącej w skład niniejszego zamówienia, Wykonawca musi posiadać autoryzację producenta infrastruktury na świadczenie usługi jej serwisu oraz przeglądów gwarancyjnych i pogwarancyjnych.

Oferty należało składać do 10 czerwca 2016 r. W regulaminowym terminie wpłynęły dwie propozycje:

  • IP Connect Sp. z o.o. – cena oferty netto: 297 500,00zł (365 925,00zł brutto).
  • AKSEL Sp. z o.o. –  cena oferty netto: 341 587,11zł (420 152,15zł brutto).

Budżet jaki zamawiający zamierzał przeznaczyć na realizację zamówienia to 450 000,00 zł netto + 23% VAT co daję kwotę 553 500,00zł brutto.

Źródło: MPK Częstochowa

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Motorola Solutions dzięki wielofunkcyjnemu urządzeniu TETRA i LTE przenosi komunikację bezpieczeństwa publicznego na wyższy poziom

otorola Solutions zaprezentowała MXP7000, swoje nowe przenośne urządzenie wielofunkcyjne do komunikacji krytycznej, które scala łączność głosową i transmisję danych w standardach TETRA i 4G LTE

Motorola Solutions buduje Narodową Cyfrową Sieć Radiową dla Rumuńskich Służb Ratunkowych

Inwestycja zmodernizuje łączność służb bezpieczeństwa publicznego i poprawi współpracę pomiędzy agencjami na terenie kraju. Pod koniec października firma Motorola Solutions ogłosiła, że będzie modernizować i...

HMF na PMRExpo 2021 w Kolonii

Hytera Mobilfunk GmbH (HMF) przedstawi na PMRExpo (od 23 do 25 listopada 2021) w Kolonii ważne tematy i pokaże to, co najlepsze z obszarów rozwiązań, technologii i usług w łączności krytycznej.

PT310 i PT350: nowe radiotelefony TETRA od Hytera

Hytera zaprezentowała dwa nowe radiotelefony cyfrowe pracujące w standardzie TETRA: PT310 i PT350
Pytania? Zadzwoń