Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze Łączność TETRA od firmy Airbus podczas Grand Prix Bahrajnu Formuły 1

Łączność TETRA od firmy Airbus podczas Grand Prix Bahrajnu Formuły 1

Organizator imprezy skorzystał z niezawodnej technologii firmy Airbus, aby zapewnić bezpieczną komunikację podczas corocznego wydarzenia na Bliskim Wschodzie. Firma Airbus zapewniła technologię bezpiecznej łączności podczas Grand Prix Formuły 1, które odbyło się od 29 do 31 marca w Bahrajnie. Organizatorzy w celu zapewnienia sprawnej organizacji i bezpieczeństwa wyścigu odbywającego się na torze Bahrain International Circuit – używali rozbudowanej infrastruktury sieci TETRA należącej do Królestwa Bahrajnu.

„Wydarzenia, takie jak wyścigi Formuły 1 przyciągają uwagę ludzi na Półwysep Arabski. System TETRA dostarczony przez firmę Airbus był niezbędny do zapewnienia bezpieczeństwa i dobrej organizacji Grand Prix Bahrajnu.” – powiedział Selim Bouri, Wiceprezes i Szef działu Secure Land Communications w firmie Airbus na obszar Bliskiego Wschodu oraz w region Azji i Pacyfiku. „To zaszczyt służyć corocznie naszą technologią dla komitetu organizacyjnego Grand Prix”.

Firma Airbus dostarczyła różne rodzaje radiotelefonów TETRA, takie jak THR880i oraz TMR880i, a także dodatkową pojemność sieci na terenie wyścigu. Airbus od 2005 roku oferuje swoje usługi do obsługi Grand Prix Bahrajnu Formuły 1. Rozwiązania te są stosowane są w obszarach o krytycznym poziomie bezpieczeństwa – takich jak ogólne bezpieczeństwo zawodów i monitorowanie samego wyścigu w celu zapewnienia bezpieczeństwa kierowców.

Źródło: securelandcommunications.com ; Fot.: securelandcommunications.com [zdjęcie]

 

O firmie Airbus

Airbus LogoAirbus jest światowym liderem w dziedzinie aeronautyki, przemysłu kosmicznego i usług pokrewnych. W roku 2018 wygenerował przychody w wysokości 64 miliardów Euro i zatrudnia około 134 000 pracowników. Airbus oferuje najbardziej wszechstronną gamę samolotów pasażerskich. Airbus jest również europejskim liderem dostarczającym latające cysterny, samoloty bojowe, transportowe i misyjne, a także jedną z wiodących firm kosmicznych na świecie. W branży helikopterów Airbus zapewnia najbardziej wydajne rozwiązania wiropłatów cywilnych i wojskowych na całym świecie.


O Secure Land Communications (www.securelandcommunications.com)
Secure Land Communications (SLC), działająca w ramach firmy Airbus, oferuje zaawansowane rozwiązania profesjonalnej łączności radiowej dla bezpieczeństwa publicznego, obronności, transportu oraz przedsiębiorstw użyteczności publicznej. Portfolio firmy oparte na technologiach TETRA, Tetrapol oraz technologiach szerokopasmowych obejmuje infrastrukturę, urządzenia abonenckie, aplikacje i powiązane usługi. Secure Land Communication jako wiodący międzynarodowy gracz na rynku posiada klientów w ponad 80 krajach i zatrudnia około 1150 pracowników w 17 krajach świata.

 

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową

Czy PGE nadal będzie chciała inwestować w specjalny system łączności?

Czy nowy prezes PGE Wojciech Dąbrowski po audycie zdecyduje o zaprzestaniu rozwijania specjalnego systemu łączności radiowej dla energetyki LTE450, rozwijanego obecnie przez spółkę córkę PGE Systemy?
Pytania? Zadzwoń