Najlepsze źródło informacji w Polsce o branży TETRA !

Slider
Strona główna Aktualności Najnowsze IP Connect partnerem Funkwerk w zakresie TETRA w Polsce

IP Connect partnerem Funkwerk w zakresie TETRA w Polsce

Spółka IP Connect została wyłącznym partnerem niemieckiej firmy Funkwerk Security Communications GmbH z siedzibą w Salzgitter w zakresie produktów TETRA. Funkwerk jest wiodącym producentem profesjonalnych rozwiązań systemów zabezpieczających i komunikacyjnych opartych na technologiach DECT, GSM i TETRA, przeznaczonych dla przemysłu, obiektów użyteczności publicznej i służb bezpieczeństwa.

Funkwerk specjalizuje się w produkcji osobistych systemów alarmowych i posiada bogate doświadczenie w zakresie projektowania urządzeń i systemów bezpieczeństwa, spełniających wymogi dyrektyw Niemieckiego Stowarzyszenia ds. Ubezpieczenia Pracodawcy od Odpowiedzialności Cywilnej. Zakład w Salzgitter jest jednym z największych producentów radiotelefonów do zastosowań profesjonalnych oraz przemysłowych. Produkuje także certyfikowane systemy bezpieczeństwa i alarmowania oparte na technologii DECT i TETRA.

Na targach TETRA World Congress 2011 w Budapeszcie firma Funkwerk zaprezentowała radiotelefony ATEX. Są to FT4 Ex i FT4 S Ex, pierwsze modele ATEX w jej dorobku. Są przeznaczone do użytku w przemyśle petrochemicznym oraz chemicznym i także posiadają stopień ochrony IP65. Radiotelefony te zapewniają użytkownikowi ochronę osobistą posiadając zarówno funkcję alarmu uruchamianego ręcznie, jak i automatycznie.

ipconnect-logo-smallFirma IPConnect Sp. z o.o. (wcześniej pod nazwą Aksel-Net) funkcjonuje od roku 1994, dysponując prywatną, profesjonalną siecią radiową złożoną z kilkunastu przemienników radiowych na terenie Polski. Firma jest również dostawcą internetu na południowo-zachodniej części województwa śląskiego. IP Connect jest autoryzowanym dystrybutorem systemów TETRA firmy ROHILL oraz radiotelefonów TETRA Funkwerk Security and Communication. Kontakt:  IPConnect, ul. Lipowa 17,  44-207 Rybnik, tel: tel. +48 32 429 51 50 e-mail: ipconnect@ipconnect.pl

[]
1 Step 1
Dziękujemy za odwiedziny. Zapisz się na nasz Newsletter aby nie przegapić nowości:
Bardzo się cieszymy, bo robimy to właśnie dla Ciebie. Możemy powiadamiać Cię o nowościach na blogu. Żadnego spamu ani lania wody. Tylko najciekawsze artykuły z danego tygodnia.
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
- Sponsorowane -

AKTUALNOŚCI

RadioPartners z kontraktem na serwis policyjnego systemu TETRA w Łodzi

Firma RadioPartners będzie serwisować system radiowy TETRA należący do łódzkiej Policji.

Mauritius Metro wdraża sieć TETRA od Sepury

Firma Consort Digital, partner Sepury, wdrożył kompletny system radiokomunikacyjny TETRA na wyspie Mauritius.

Trzy chińskie miasta wdrażają łączność radiową TETRA Airbusa dla swoich linii metra

Trzy nowe chińskie miasta wdrażają bezpieczną łączność radiową TETRA firmy Airbusa dla swoich linii metra.

Stacja bazowa TETRA Hytera DIB-R5 przeszła próbę ogniową

Stacja bazowa systemu łączności TETRA firmy Hytera o nazwie DIB-R5 przeszła 90-minutową próbę ogniową
Pytania? Zadzwoń